Представник Громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» увійшов до складу Ради безбар’єрності

«Наша команда має немало ідей задля того, щоб всі українці, без винятку і перепон, жили повним життям та могли повністю реалізувати себе в своїй країні. Я сподіваюсь, всі ці ідеї будуть втілені в життя», - зазначив Антон Гулідін.

Image

Секретар Громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін включений до складу Ради безбар’єрності, дорадчого органу при Кабінеті Міністрів, який проводитиме моніторинг виконання передбачених заходів, розробки та реалізації програм та звітуватиме про виконання цільових показників.

 Створення такого органу ініціювала перша леді Олена Зеленська на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з розроблення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Антон Гулідін висловив вдячність за довіру та визнання багаторічної роботи ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» в  напрямку розбудови безбар’єрної України.

«Наша команда має немало ідей задля того, щоб  всі українці, без винятку і перепон, жили повним життям та могли повністю реалізувати себе в своїй країні. Я сподіваюсь, всі ці ідеї  будуть втілені в життя», - зазначив Антон Гулідін.

Зазначимо, що Рада безбар’єрності контролюватиме стан виконання Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року,а також реалізацію розроблених на рівні облдержадміністрацій програм зі створення безбар’єрного простору та міжсекторальну взаємодію.

Детальніше тут : https://www.president.gov.ua/news/na-vikonannya-zavdannya-prezidenta-ukrayini-uryad-zatverdiv-67981