Працевлаштування

В Україні налічується близько 2,8 млн. людей з різними формами інвалідності. Приблизно 80% з них – працездатного віку, втім, реально працюючих – значно менше.

Проєкт «Працюй ВІЛЬНО!» – це зручний спосіб зустрічі людей з інвалідністю, що шукають роботу, з соціально відповідальними роботодавцями, які готові працевлаштувати та створити комфортні умови праці для цих співробітників.

Партнери порталу ВІЛЬНО! мають можливість розмістити тут актуальні вакансії для людей з інвалідністю, а також детальну інформацію про свою компанію і навчальний та інформаційний контент, який буде цікавий для шукачів роботи.

Можливості розділу передбачають зручний фільтр пошуку вакансії/резюме, а також можливість виклику перекладача жестової мови для проходження співбесіди прямо на сайті.

Щоб переглянути всі існуючі вакансії або знайти співробітника – необхідно зареєструватися.

Проєкт «Працюй ВІЛЬНО!» реалізується громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» за підтримки Міністерства соціальної політики України разом із проєктом Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні»

Розмістити Резюме

Роботодавці можуть знайти Вас і запропонувати хорошу роботу.

Розмістити вакансію

Найшвидший спосіб знайти співробітника – створити вакансію.

Інфографіка

Зареєструватися
Для пошуку роботи або розміщення резюме потрібно зареєструватися
логотип компанії
Вільно
Оператор - Касир
19.04.2024, Київ
Повна зайнятість.
Без досвіду роботи.
Навчання 2 місяці.
Вимоги: Вища освіта
Досвід роботи на компьютері від 1 року…