Останні публікації


Image

Чому зайва вага шкідлива

Неможливість контролювати свій апетит і схуднути, постійні зриви та спроби знову налагодити систему травлення виснажують нервову систему. Це стає причиною зниження працездатності та настрою, відсутності мотивації, появи дратівливості. Крім того, у людей із зайвою вагою неодноразово спостерігався розвиток паралічу кінцівок та порушення мови.


Image

Корисні звички, які покращать ваш інтелект

Інтелект – це здатність до пізнання. Так ось, інтелект – це здатність складова. Вона містить у собі вміння людини сприймати, аналізувати, запам'ятовувати та відтворювати інформацію, ділитися нею.


Image

Для чого потрібні тренінги

Тренінг – це насамперед можливість особистісних змін без будь-яких серйозних проблем чи ускладнень на життєвому шляху.


Image

Як правильно реагувати на критику

Як навчитися давати всюдисущим критикам коректну відсіч? Це допоможе зберегти впевненість у собі та довести, що ви не ведетеся на провокацію і можете зробити правильні висновки та впевнено рухатися вперед.


Image

Що таке якісна освіта

Випускники дуже часто порушують життєві питання, які чекають на них після закінчення школи та здобуття професійної освіти; батьки говорять про успішне становлення їхніх дітей у професійній сфері та досягнення ними поставлених у житті цілей; вчителі говорять про гуманістичні принципи виховання дітей та індивідуальний підхід до кожної дитини.


Image

Як будувати міцні та довірливі стосунки з власною дитиною

Довірливі відносини батьків та дітей є основою доброї та міцної сім'ї, в якій панують повага, розуміння, любов, гармонія та теплота. Важливо бути не тільки добрими та дбайливими батьками, а й найкращими друзями для своєї дитини.


Image

Коли варто вимагати збільшення зарплати

Багато хто скаржиться на свою зарплату, але нічого не робить. Якщо ви хочете більше грошей, вам потрібно підготувати економічне обґрунтування підвищення зарплати та звернутися до свого начальника.


Image

Які співробітники потрібні компаніям, що змінюють Україну

Як казав Вінстон Черчілль, будь-яка криза – це нові можливості. Мабуть, найкорисніше, що можна отримати від сьогоднішньої пандемії, це шанс переосмислити свій потенціал і розвернутися обличчям до майбутнього.


Image

Як розвивати креативне і стратегічне мислення

Креативне мислення допомагає швидко реагувати на будь-яку проблему і знаходити нестандартні шляхи виходу зі складних ситуацій. Воно потрібне не тільки людям творчих професій, креативність з успіхом можна застосовувати для вирішення найрізноманітніших повсякденних завдань.


Image

Навіщо роботодавці переглядають ваші соцмережі

Як показало опитування більш ніж тисячі керівників бізнесу і фахівців з рекрутингу в різних галузях, 70% роботодавців вивчають сторінки кандидатів в соціальних мережах і ще 7% планують почати це робити найближчим часом.


Image

Як не втратити інтерес до роботи

Ефективні фахівці володіють складним мистецтвом самомотивації - і це одна з рис, що відрізняє їх від інших людей. Але як змусити себе рухатися до мети, коли зовсім не хочеться?


Image

Умови випробування при прийнятті на роботу

Умови періоду випробування прописуються в трудовому договорі, але також окрім трудового договору може бути укладена додаткова угода про проходження випробувального терміну.


Image

Чи варто використовувати яскраві кольори та смайли в резюме

Претенденти на роботу, які використовують селфі, смайлики і емодзі і формують резюме під назвою «креативне резюме». Їхні анкети все частіше стали нагадувати профілі в соціальних мережах. Рекрутери вважають, що це не найкращий спосіб звернути на себе увагу роботодавців.


Image

Як успішно себе презентувати

Під час самопрезентації ви повинні віртуозно поєднати демонстрацію власних «сильних» сторін з процесом налашування аудиторії до себе.


Image

Як зрозуміти, що ви цінний працівник

Ти можеш сумніватися щодо власної значущості, вважаючи, що тебе недооцінюють, ігнорувати значущість свого досвіду і знецінювати успіхи. Але не поспішай робити висновки.


Image

Як рівень англійської впливає на рівень зарплатні

Фахівці зі знанням англійської мови більше цінуються на ринку праці в матеріальному сенсі. Звичайно, гарна англійська - не гарантія того, що ви легко і швидко знайдете високооплачувану роботу, але ймовірність такого результату досить висока.


Image

Як розвинути концентрацію

За допомогою вправ на концентрацію ваш розум стане сильним і впевненим у собі, і ви усвідомите, що життєві проблеми більше не владні над вами.


Image

Як навчитися мислити критично

Невміння критично мислити призводить в буквальному сенсі до загибелі особистості: людина не в змозі визначити для себе музичні уподобання, смакові, політичні, світоглядні і так далі, відокремити їх від того, що особисто їй чуже.


Image

Як побудувати успішну кар’єру

Керівна посада разом з новим рівнем відповідальності дає цікавіші творчі завдання, можливість впливати на майбутнє компанії та розвивати її, нову якість життя для себе і своїх близьких. Саме тому будувати кар’єру це класно!


Image

Як розвинути в собі стресостійкість

Стресостійкість дає можливість уникнути стресу, шляхом перегляду ставлення до ситуацій, які виникають. Чи варто бігти і нервуватися, якщо вже все одно спізнився?


Image

Навантаження на роботі: як впоратися

Стрес і перевтома можуть стати постійними супутниками і привести до емоційного вигоряння. Читайте на нашому сайті, як впоратися з навантаженням на роботі.


Image

Працювати віддалено. Як оформити робоче місце вдома

Велика кількість спеціалістів з різних професійних галузей були вимушені змінити звичний режим праці, полишити офіси та почати працювати віддалено. Якщо ви один з тих, кому необхідно організувати свій робочий простір вдома, наступні рекомендації допоможуть вам ефективно справитись з цим завданням.


Image

Як знайти роботу студентам

Читайте на нашому сайті про найпопулярніші професії, які пропонують роботодавці студентам без досвіду роботи.


Image

Як знайти роботу поблизу дому

Час цифрових технологій диктує свої правила. Обирайте найзручніші місця для працевлаштування та витрачайте свій час продуктивно і з користю для себе.


Image

Молодого чи досвідченого: кого обере роботодавець

Роботодавці або ейчари приділяють багато часу пошукам спеціалістів до своєї компанії. За що цінують працівників старших поколінь? Та чи звертають увагу на молоді та перспективні обличчя, читайте на нашому сайті.


Image

Де шукати роботу

Пропонуємо зекономити час та скористатися найактуальнішими сайтами з пошуку роботи в Україні.


Image

Діловий етикет. Принципи спілкування.

Діловий етикет – це поняття яке включає правила поведінки між діловими партнерами й колегами. Читайте на нашому сайті про правила мовленнєвого етикету в діловому спілкуванні.


Image

Про що потрібно запитувати у роботодавця

Якщо у вас є індивідуальні питання до роботодавця щодо вашої посади, не соромтесь питати. Можливо саме ці питання допоможуть вам остаточно прийняти рішення щодо цього місця роботи. Читайте на нашому сайті перелік важливих питань, які необхідно запитати у роботодавця.


Image

Поведінка та стиль спілкування з роботодавцем

Успіх або неуспіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей (освіти, досвіду, уміння спілкуватися), а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця. Як справити гарне враження на роботодавця, читайте на нашому сайті.


Image

Як поводитися на співбесіді

Якісна підготовка – це запорука успіху, а також більш високий шанс отримання вакантної посади. Як підготуватися до співбесіди, щоб уникнути хвилювання? Про що говорити з роботодавцем та як себе зарекомендувати, читайте на нашому сайті.


Image

Доступні послуги для нечуючих – це реально!

В Україні достатня законодавча база для того, щоб зробити ці послуги більш інклюзивними для користувачів з обмеженими можливостями. Інколи для того, щоб втілити це в життя, потрібні лише бажання і добра воля.


Image

Інноваційні IT-рішення для нечуючих у Міндовкілля

Меморандум підписали заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець та Голова громадської організації Євген Охріменко.


Image

Знайте свої права при влаштуваннi на роботу

Перші місяці на новій роботі - це так званий період адаптації, випробування. Особливо важко буває, якщо нові завдання не зовсім зрозумілі. Головне - не боятися звертатися до начальника або колег з питаннями. Знайте, що некоректна поведінка керівника може обернутися для нього складанням протокола про адміністративне порушення.


Image

Працевлаштування людей з інвалідністю

Інвалідність, наприклад, глухота, не повинна вам заважати отримати роботу, адже майбутні роботодавці мають побачити у вас насамперед потенціал кваліфікованого фахівця. Аби було саме так, потрібно пам’ятати про кілька правил.