Останні публікації


Image

Як рівень англійської впливає на рівень зарплатні

Фахівці зі знанням англійської мови більше цінуються на ринку праці в матеріальному сенсі. Звичайно, гарна англійська - не гарантія того, що ви легко і швидко знайдете високооплачувану роботу, але ймовірність такого результату досить висока.


Image

Як розвинути концентрацію

За допомогою вправ на концентрацію ваш розум стане сильним і впевненим у собі, і ви усвідомите, що життєві проблеми більше не владні над вами.


Image

Як навчитися мислити критично

Невміння критично мислити призводить в буквальному сенсі до загибелі особистості: людина не в змозі визначити для себе музичні уподобання, смакові, політичні, світоглядні і так далі, відокремити їх від того, що особисто їй чуже.


Image

Як побудувати успішну кар’єру

Керівна посада разом з новим рівнем відповідальності дає цікавіші творчі завдання, можливість впливати на майбутнє компанії та розвивати її, нову якість життя для себе і своїх близьких. Саме тому будувати кар’єру це класно!


Image

Як розвинути в собі стресостійкість

Стресостійкість дає можливість уникнути стресу, шляхом перегляду ставлення до ситуацій, які виникають. Чи варто бігти і нервуватися, якщо вже все одно спізнився?


Image

Навантаження на роботі: як впоратися

Стрес і перевтома можуть стати постійними супутниками і привести до емоційного вигоряння. Читайте на нашому сайті, як впоратися з навантаженням на роботі.


Image

Працювати віддалено. Як оформити робоче місце вдома

Велика кількість спеціалістів з різних професійних галузей були вимушені змінити звичний режим праці, полишити офіси та почати працювати віддалено. Якщо ви один з тих, кому необхідно організувати свій робочий простір вдома, наступні рекомендації допоможуть вам ефективно справитись з цим завданням.


Image

Як знайти роботу студентам?

Читайте на нашому сайті про найпопулярніші професії, які пропонують роботодавці студентам без досвіду роботи.


Image

Як знайти роботу поблизу дому?

Час цифрових технологій диктує свої правила. Обирайте найзручніші місця для працевлаштування та витрачайте свій час продуктивно і з користю для себе.


Image

Молодого чи досвідченого: кого обере роботодавець?

Роботодавці або ейчари приділяють багато часу пошукам спеціалістів до своєї компанії. За що цінують працівників старших поколінь? Та чи звертають увагу на молоді та перспективні обличчя, читайте на нашому сайті.


Image

Де шукати роботу?

Пропонуємо зекономити час та скористатися найактуальнішими сайтами з пошуку роботи в Україні.


Image

Діловий етикет. Принципи спілкування.

Діловий етикет — це поняття яке включає правила поведінки між діловими партнерами й колегами. Читайте на нашому сайті про правила мовленнєвого етикету в діловому спілкуванні.


Image

Про що потрібно запитувати у роботодавця?

Якщо у вас є індивідуальні питання до роботодавця щодо вашої посади, не соромтесь питати. Можливо саме ці питання допоможуть вам остаточно прийняти рішення щодо цього місця роботи. Читайте на нашому сайті перелік важливих питань, які необхідно запитати у роботодавця.


Image

Поведінка та стиль спілкування з роботодавцем

Успіх або неуспіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей (освіти, досвіду, уміння спілкуватися), а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця. Як справити гарне враження на роботодавця, читайте на нашому сайті.


Image

Як поводитися на співбесіді?

Якісна підготовка — це запорука успіху, а також більш високий шанс отримання вакантної посади. Як підготуватися до співбесіди, щоб уникнути хвилювання? Про що говорити з роботодавцем та як себе зарекомендувати, читайте на нашому сайті.


Image

Інноваційні IT-рішення для нечуючих у Міндовкілля

Меморандум підписали заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець та Голова громадської організації Євген Охріменко.


Image

Доступні послуги для нечуючих – це реально!

В Україні достатня законодавча база для того, щоб зробити ці послуги більш інклюзивними для користувачів з обмеженими можливостями. Інколи для того, щоб втілити це в життя, потрібні лише бажання і добра воля.


Image

Знайте свої права при влаштуваннi на роботу

Перші місяці на новій роботі - це так званий період адаптації, випробування. Особливо важко буває, якщо нові завдання не зовсім зрозумілі. Головне - не боятися звертатися до начальника або колег з питаннями. Знайте, що некоректна поведінка керівника може обернутися для нього складанням протокола про адміністративне порушення.


Image

Працевлаштування людей з інвалідністю

Інвалідність, наприклад, глухота, не повинна вам заважати отримати роботу, адже майбутні роботодавці мають побачити у вас насамперед потенціал кваліфікованого фахівця. Аби було саме так, потрібно пам’ятати про кілька правил.