У сучасному світі потрібно постійно навчатися, адже життя іде вперед. Щодня з'являється щось нове. Зникають, народжуються або змінюються і сучасні професії. Без здобуття нових знань та навичок не обійтися. Для людей з різними формами інвалідності процес навчання часто значно ускладнений, особливо, якщо мова йде про людей з порушенням слуху чи зору.

Даний розділ створений для того, щоб партнери проєкту «Навчайся ВІЛЬНО» ділилися з нами своїм навчальним та інформаційним контентом. Менеджери порталу ВІЛЬНО! та команда громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» адаптуватимуть отримані матеріали для зручного сприйняття користувачами з різними формами інвалідності. Тому, якщо ви – носій знань і сучасних освітніх матеріалів, якими хочете поділитися – запрошуємо до співпраці!

В цьому розділі, лише для користувачів Національного соціального порталу ВІЛЬНО! будуть постійно з’являтися нові відео, завдяки яким можна покращити свої професійні знання, підготуватися до співбесіди чи отримати іншу, важливу інформацію, якої не вистачає в роботі.

Проєкт в розробці
Попередня дата запуску: травень 2022