Останні публікації


Image

В. Зеленський: звернення 26.05.2023

«Протягом дня отримую доповіді щодо ситуації у Дніпрі та ліквідації наслідків чергового удару. Це суто звірство». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 24.05.2023

«Перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 25.05.2023

«Ще на рік подовжено торговельну лібералізацію на українську продукцію. Фактично, це повне скасування мит та квот – до червня 24-го року». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 22.05.2023

«До речі, сьогодні є важлива декларація від Парламентської асамблеї НАТО. Речі названі своїми іменами». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 21.05.2023

«Світ чує нашу позицію. Захист і гарантії безпеки, повернення всіх наших територій та всіх наших людей, справедливість і реалізація нашої формули миру». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 12.05.2023

«Затверджено пʼять санкційних пакетів, які ми дуже ретельно готували цими тижнями в РНБО, Кабінеті Міністрів, Офісі, в наших спеціальних службах». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 11.05.2023

«Маю честь подякувати нашим воїнам і підрозділам, які особливо відзначились у захисті держави від початку цього тижня». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 08.05.2023

«Готуємо спеціальну систему дій, яка дозволить швидше розміновувати нову територію після деокупаці». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

«Сьогодні я подав до Верховної Ради України законопроект, яким пропонується встановити 8 травня Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 06.05.2023

«Сьогодні глава уряду України та перша леді України представляють нашу державу у Сполученому Королівстві, де відбулась коронація Короля Чарльза III і Королеви Каміли». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 05.05.2023

«За тиждень: Сполучені Штати і Бахрейн, Нідерланди і Бельгія, Фінляндія і Швеція, Норвегія і Данія, Ісландія, Канада, Нова Зеландія, Африканський Союз і Коморські Острови та вся багатонаціональна спільнота донорів і партнерів United24». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 01.05.2023

«Цей понеділок і новий тиждень почав із годинної наради з усіма рівнями управління державою та захистом». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 30.04.2023

«Дуже важливо – щоб Росія отримувала постійно сильніші сигнали, що світ не пробачить жодного із проявів російського терору». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 23.04.2023

«Сьогодні хочу зосередитися на словах вдячності. Перше – воїнам. Усім, хто зараз у бою, на позиціях, у бойових завданнях». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 21.04.2023

«Нині так само, як і минулого року, усім нам треба зберігати єдність, мобілізованість і повну концентрацію на обороні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 18.04.2023

«Почав сьогоднішній день із засідання Ставки. Багато питань. Передова – дії наших сил оборони, те, що вдається, і те, чого маємо досягнути». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 10.04.2023

«Сьогодні – хороша новина від нашої команди, що займається обмінами. Вдалося повернути додому ще 100 захисників і захисниць». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 07.04.2023

«Ставка. Основна увага – боям за Авдіївку і Бахмут, за Луганщину, за кожен із тих напрямків, де ворог намагається зламати оборону всієї України». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 06.04.2023

«Сьогодні весь день уже в Україні, у Києві, тут, на Банковій. День внутрішніх нарад та підготовки до заходів, які заплановані на найближчі тижні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 04.04.2023

«Російська агресія однозначно доводить: лише колективні гарантії, лише превентивні гарантії можуть бути надійними». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 02.04.2023

«Сьогодні російські терористи знов ударили по Костянтинівці Донецької області, по звичайних житлових кварталах». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 31.03.2023

«Головне слово сьогодні – справедливість. Справедливість – для нашої держави, для всіх наших людей, які втратили рідних і близьких, втратили здоров’я, дім, нормальне життя через російську агресію, через терор окупанта». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 30.03.2023

«Україна пройшла найстрашніші дні того лютого. Витримали й цю зиму. Колосальні зусилля за цими словами». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Володимир Зеленський звернувся до політиків і народу Австрії

«Сьогодні вже 400-й день війни, через яку доводиться проходити нашій державі. Тотальної війни Росії проти наших людей і проти всього того, що взагалі робить людей людьми». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 28.03.2023

«Повернувся з нашої Сумщини. Сьогодні був в Охтирці, у Тростянці, у Сумах, на позиціях наших прикордонників». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 27.03.2023

«Щойно провів засідання Ставки – вперше на виїзді, у Дніпрі. Саме тут – у стратегічному місті центру нашої країни». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 26.03.2023

«Сьогодні була нарада з військовими – спеціальна військова зустріч, особливе коло учасникі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 22.03.2023

«На Донбасі, на Харківщині, усюди, куди прийшло російське зло, очевидно, що державу-терориста не можна зупинити нічим іншим, окрім одного – нашої перемоги». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 21.03.2023

«Сьогодні Україна почала відзначати першу річницю перших переможних битв повномасштабної війни – боїв на півночі нашої держави, які призвели до втечі окупанта». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 19.03.2023

«Завершується ще один тиждень нашої оборони проти держави-зла. Ще один тиждень, коли щодня і щоночі російська армія обстрілювала українські міста і села, вбивала наших людей». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 18.03.2023

«Є нові санкції РНБО. Більш ніж 400 осіб та компаній. Більшість із них – російські. Це ВПК держави-терориста». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 17.03.2023

«Сьогодні маємо вагоме рішення міжнародної юстиції. У справі, в якій є реальна перспектива». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 14.03.2023

«Сотні тисяч наших людей після 24 лютого і ще з 2014 року стали українськими добровольцями та захищають Україну від російської агресії». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 13.03.2023

«Провів важливі координаційні наради. Прем’єр-міністр, Голова Верховної Ради, наші міжнародники, внутрішньополітичний блок Офісу». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 10.03.2023

«Щойно закінчилося засідання Ставки. Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.03.2023

«Сьогодні зʼявилося відео, як окупанти по-звірячому вбили воїна, який хоробро сказав їм у вічі: “Слава Україні!”». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.03.2023

«Важливо – зробити кілька змістовних наголосів на тому, що саме вдалося зробити за цей тиждень». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 04.03.2023

«Очевидно, що цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде іще змістовнішою, ніж минулого року». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Володимир Зеленський виступив на конференції United for Justice

«Хай сьогодні у Львові прозвучить і буде підтримане все те, чого нам іще поки не вистачає, щоб одного дня ми могли вичерпно сказати: вбивці покарані, гідність і честь людей захищено, шкоду компенсовано, справедливість перемогла… »


Image

Звернення В. Зеленського — 02.03.2023

«Провів засідання Ставки – суто по фронтовій і безпековій ситуації. Загальну доповідь зробив Головнокомандувач». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 01.03.2023

«Цю зиму пройдено. Вона була дуже складною, і цю складність відчув без перебільшення кожен українець». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 26.02.2023

«Сьогодні є нові рішення нашої держави щодо санкцій проти тих, хто причетний або допомагає Росії вести війну і знищувати життя та людей». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 25.02.2023

«Сьогодні затверджено десятий пакет санкцій Євросоюзу проти Росії за війну. Десятий – і, очевидно, не останній пакет». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Лютий. Рік Незламності

«Ми сильні. Ми готові до всього. Ми всіх переможемо. Бо ми – це Україна!» Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 22.02.2023

«Уже 7 місяців працює наша експортна зернова ініціатива. За цей час 43 країни світу отримали понад 22 мільйони тон продовольства завдяки нашому морському експорту». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 21.02.2023

«Сьогоднішній день почав із засідання Ставки – розширеного й детального, включно з доповідями з передової від наших командувачів на найгарячіших напрямках». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 20.02.2023

«Триста шістдесят другий день повномасштабної війни, а ми в нашій вільній столиці нашої вільної країни приймаємо з візитом нашого потужного союзника». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 19.02.2023

«Сьогодні хоч і неділя, але дуже змістовний і, як завжди, робочий для держави день. Провів засідання Ставки в новому, розширеному форматі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

«Дорогий народе! Захищаючи Україну зараз, ми пам’ятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 18.02.2023

«За цей тиждень ми досягли вагомих сигналів від наших партнерів і конкретних домовленостей щодо неминучості притягнення Росії до відповідальності за агресію і терор проти нашої держави і народу». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 17.02.2023

«Ключовий меседж України на безпековій конференції очевидний: маємо зробити все, щоб уже цього року забезпечити крах російської агресії. Це можливо». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 16.02.2023

«Маємо чергову хорошу новину: повертаємо українців додому з російського полону. Сьогодні – ще 101 людина». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 15.02.2023

«Сьогодні у нас був такий день, який можна назвати підготовчим. Підготовчим – щодо міжнародних заходів, які відбудуться завтра-післязавтра». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 14.02.2023

«Сьогодні – день чергового «Рамштайну», зустрічі групи військової підтримки України. 54 держави-партнера. Уже дев’ята така зустріч. І маємо чергові сильні рішення для захисту нашої держави». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 13.02.2023

«Наша активність зараз – дуже висока. Майже щодня є нові домовленості. Минулий тиждень був особливо потужним». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 12.02.2023

«Є черговий санкційний крок нашої держави проти атомної галузі держави-терориста. Своїм указом я ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти двохсот осіб, які працюють на російську атомку». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 11.02.2023

«Провів кілька нарад із представниками сектору оборони та правоохоронних органів. Тематика, можна сказати, спільна для цих нарад». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 10.02.2023

«Завершується вже п’ятий день цього тижня. У чомусь дуже складного тижня, точно дуже змістовного. Хочу підкреслити кілька речей за підсумками цього тижня». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 07.02.2023

«Верховна Рада України за моїм поданням затвердила нового очільника СБУ. Вважаю саме такий пройдений шлях призначення на посаду сигналом для всіх державних посадовців і працівників наших правоохоронних органів». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.02.2023

«Сьогодні провів чергове засідання Ставки – багато питань. Ключове – наші дії на передовій. На Донеччині та інших напрямках». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.02.2023

«Сьогодні є ще один санкційний крок нашої держави проти держави-терориста. Уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти атомної галузі Росії. І це не останнє рішення щодо цієї їхньої галузі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 04.02.2023

«Сьогодні маємо добру новину: ще 116 українців звільнені з російського полону. Із них 114 – рядові та сержанти, двоє – офіцери. Воїни нашої армії, Національної гвардії, тероборони, ВМС, прикордонники, ДСНС». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 03.02.2023

«Ми досягнемо цілей нашої держави. Європейських цілей нашої держави. Сьогодні дуже відчувалася впевненість у цьому – під час саміту. Ми говоримо вже як учасники європейської спільноти. І працюємо – щоб зафіксувати це де-юре». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 02.02.2023

«Провів сьогодні засідання Ставки, вперше – у подвійному форматі. Спочатку – традиційний повний склад Ставки. Розглянули ситуацію на фронті. Намагання Росії посилити тиск на Донбасі. Забезпечення армії. У другій половині дня, – додаткова зустріч членів Ставки у вузькому форматіі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Спілкування зі ЗМІ: В. Зеленський та Урсула фон дер Ляєн — 02.02.2023

«Ми почали два дуже важливі євроінтеграційні дні в Україні. Сьогодні – переговори з пані Президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн і спільна робота Колегії Єврокомісії та Уряду України. Завтра – саміт Україна – Європейський Союз». Спілкування зі ЗМІ В. Зеленського та Урсули фон дер Ляєн.


Image

В. Зеленський: звернення 01.02.2023

«Сьогодні ж Службою безпеки України, ДБР, Бюро економічної безпеки та прокуратурою в межах відкритих кримінальних проваджень проведено десятки обшуків та інших дій у різних регіонах». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 31.01.2023

«Фіналізуємо нашу підготовку до саміту Україна – ЄС, який заплановано на цей тиждень. Тиждень має бути повною мірою цього слова – євроінтеграційним». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського до українців

«Наші люди, наші українці не відступають. Не здаються. Не зупиняють спротиву. Вони кричать окупантам: іди додому! Як російський корабель!» Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Гарячі лінії центрів допомоги біженцям

Щоб не заважати збройним силам України робити свою роботу та не давати можливості російській армії прикриватися мирними українцями, наразі триває евакуація у безпечні регіони України.


Image

Телеканал Україна 24: Антон Геращенко

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко взяв участь ще в одному прямому ефірі телеканалу Україна 24. Він розповів про мітинги у Херсоні та Бердянську.


Image

Евакуація, їжа, медицина: допомагаємо людям з інвалідністю

Якщо у Вас є потреба у будь-якій допомозі, напишіть в особисті повідомлення на наші сторінки в Фейсбук, Інстаграм, Телеграм. Нечуючі українці, що потребують допомоги, можуть звернутися до перекладачів жестової мови через застосунок «Перекладач ЖМ».


Image

Звернення Президента

Нас стільки разів хотіли знищити. Не змогли. Ми пройшли стільки всього! І якщо хтось думає, що, подолавши все це, українці злякаються, зламаються або здадуться – він не знає нічого про Україну.


Image

Звернення В. Зеленського

«Кожен окупант повинен знати: вони отримають від українців люту відсіч. Таку, що назавжди запам'ятають, що ми свого не віддамо!» Звернення Президента України Володимира Зеленського.


Image

Заява прес-центру МВС

Заява прес-центру МВС Речник - радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко про роботу ДСНС


Image

Діти – найвища цінність

Підготували для вас інформацію про те, що потрібно робити, щоб дитина не загубилася під час евакуації до укриття через обстріли.


Image

Офіційна заява СБУ

Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти. навіть у випадку зникнення зв’язку та можливості перевірити, чи достовірні ці дані, будьте впевнені: капітуляція та здача інтересів України – неможливі!


Image

Європарламент аплодує стоячи

Ми боремося просто за свою землю і за свою свободу і повірте мені, незважаючи на те, що зараз заблоковані усі великі міста нашої держави, ніхто у нашу свободу і державу не зайде. Повірте мені кожна площа сьогодення, як би вона не називалася, вона називатиметься площею Свободи у кожному місті держави.


Image

Захистимо країну від ворога разом!

Українська армія продовжує захищати нашу рідну землю. Ми, як справжні українці, вже втерли сльози, перестали панікувати, дуже розізлилися, об’єдналися та почали діяти, щоб бути корисними для наших захисників.


Image

Звернення В. Зеленського

Зло, озброєне ракетами, бомбами та артилерією, треба зупинити негайно. Знищити економічно. Показати, що людяність уміє себе захищати.


Image

Брифінг

Брифінг Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.


Image

Звернення В. Кличка

Вночі знову були зіткнення і перестрілки. Нащі бійці, зокрема з тероборони, знешкодили і взяли в полон кілька диверсійних груп.


Image

Звернення Президента

Зараз так сталося, що кожен із нас – воїн. Воїн на своєму місці. І я впевнений, що кожен із нас переможе. Слава Україні!


Image

Що робити у разі хімічної атаки

Покиньте приміщення, використовуючи сходи. На вулиці не біжіть, не торкайтеся будь-яких предметів, не наступайте у калюжі. Не їжте і не пийте нічого.


Image

Звернення В. Кличка

Саме задля безпеки мешканців ми запровадили комендантську годину до завтрашнього ранку. Не виходьте на вулиці. Вийти можна тільки, якщо, за сигналом повітряної тривоги, ви йдете в укриття.


Image

Арестович: брифінг

Ситуація щодо російського вторгнення – брифінг радника керівника Офісу Президента Олексія Арестовича.


Image

Звернення В. Зеленського

Щиро бажаю Білорусі знову стати такою ж доброю й безпечною, якою її ще не так давно всі бачили. Зробіть правильний вибір – це головний вибір вашого життя.


Image

Брифінг

Ситуація щодо російського вторгнення (ранок третього дня) – брифінг радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка.


Image

Дякуємо всім нашим військовим

Хочемо виразити щиру вдячність від імені громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність». Від команди перекладачів жестової мови, які працюють нон-стоп.


Image

ДСНС: про укриття, речі першої необхідності

Розповідаємо лаконічно про укриття, речі першої необхідності. Не панікуємо, зберігаємо спокій. Радимо до перегляду та просимо поділитися із рідними, знайомими, сусідами – з усіма, кому буде корисна ця інформація.


Image

Зеленський закликає Європу до нових санкцій

«Чого далі очікувати від європейських держав? Анулювання віз для росіян? Відключення від SWIFTу? Повна ізоляція Росії? Відкликання послів? Нафтове ембарго? Закриття неба? Сьогодні все це має бути на столі», – говорить президент.


Image

Важлива інформація від МОЗ

Зберігайте спокій, керуйтеся лише офіційними каналами комунікації, стежте за інформацією державних органів та органів влади на місцях.


Image

Центр інформаційної підтримки

Ми ділитимемося тільки достовірною інформацією жестовою мовою з аудіодескрипцією (для людей, що мають порушення зору та для слабочуючих, не володіючих жестовою мовою), аби не провокувати паніки.


Image

Зустріч президентів Польщі, Литви, України

«Цей неспровокований агресивний порушенням основоположних норм і принципів міжнародного права, серед іншого Статуту ООН, а також гарантій безпеки, наданих Україні Будапештським меморандумом 1994 крок Росії є черговим грубим року.»


Image

Звернення Володимира Зеленського

«За мною – Україна у її міжнародно визнаних кордонах. І вони залишаться такими попри все, попри будь-які дії та заяви Російської Федерації. Зараз немає жодних причин для хаотичних дій. Зробимо все, щоб так і було надалі.»


Image

Термінове звернення В. Зеленського

«Ми на своїй землі. Ми нічого і нікого не боїмося. Ми нічого і нікому не винні. І ми нічого і нікому не віддамо. Ні клаптик нашої землі. Жодної людини. І ми в цьому впевнені.»


Image

Яка зелень найкорисніша

Чому потрібно включити зелень у свій раціон? Найбільш корисною є свіжа зелень, проте навіть у сушеному або замороженому вигляді вона зберігає більшість цілющих елементів.


Image

Звернення В. Зеленського до українців

«Ми прагнемо миру, й ми хочемо вирішувати всі питання виключно шляхом переговорів. І Донбас, і Крим повернуться в Україну. Виключно дипломатичним шляхом. Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо.»


Image

Ситуація контрольована

«Через соцмережі розганятимуться апокаліптичні новини на будь-який смак. Саме тому сотні поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та рятувальників звернулися до українців, щоб показати на власному прикладі, що ми захищаємо, а не панікуємо»


Image

МВС без бар'єрів для нечуючих

Слідкуйте за новинами з перекладом на жестову мову в офіційних каналах громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» та у мобільному застосунку «Перекладач ЖМ».


Image

Як не перегоріти

Що робити, щоб не потрапити у стан емоційного вигорання? Не варто вішати на себе передчасно ярлики. Спочатку переконайтеся щодо всіх своїх симптомів та спробуйте врятувати продуктивність свого робочого дня.


Image

Історії успіху людей з інвалідністю. Ігор Кривенков.

Щоб стати справжнім майстром своєї справи, потрібно правильно обирати професію, відчувати свої нахили, навчитися об’єктивно оцінювати се­бе і свої можливості. Це, на перший погляд, просто, а насправді – немає нічого складнішого.


Image

Пенсійний фонд, податки, соціальне страхування

Пільги на податок на майно мають діти, які позбавлені батьківського піклування та діти з інвалідністю, які виховуються лише одинокими матерями, але не більше, ніж на одну дитину. Які ще пільги передбачені? Яку пенсію гарантує держава родинам, які втратили годувальника? Які є види загальнообов’язкового державного соціального страхування та кому вони гарантовані?


Image

Працевлаштування: основні аспекти, на які варто звернути увагу

Конституція України стверджує, що всі громадяни є рівні перед законом, а право на працю є невід‘ємним і природним правом кожної особи. В Законі України "Про охорону праці" особам з інвалідністю надаються додаткові гарантії. Чи може роботодавець відмовити людині з інвалідністю у працевлаштуванні? Які документи необхідні для працевлаштування? Яким має бути випробувальний термін, умови праці?


Image

Дитяча інвалідність

Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" гарантує людям з інвалідністю дошкільне виховання, здобуття освіти на рівні, що відповідає їх здібностям і можливостям. Обдаровані діти з інвалідністю мають право на безкоштовне навчання музики, образотворчого, художнього, прикладного мистецтва. Які пільги гарантовані дітям з інвалідністю, котрі вступають до ВНЗ? Як можна оформити безкоштовну путівку на санаторно-курортне лікування для дитини з інвалідністю?


Image

Працевлаштування в електронному форматі. Як не потрапити до шахраїв

На що потрібно звертати увагу, аналізуючи вакансії? Перша ознака чесного роботодавця – зворотній зв'язок: телефон та електронну адресу. Які атрибути повинна мати електронна адреса? Чому обов'язково слід перевірити інформацію про підприємство: чим воно займається, коли створено, який вид діяльності здійснює?


Image

Посібник для роботодавця: основні вимоги

Підприємство зобов’язане облаштувати спеціальне робоче місце – це єдина вимога з боку законодавства. Існує низка нормативних актів, які регулюють доступ до приміщення. Якими повинні бути приміщення для вільного доступу людей, які пересуваються на кріслах колісних, для людей з порушенням зору, слуху? Якою є державна допомога для роботодавця? Хто повинен дотримуватись і хто може не дотримуватись норм?


Image

Онлайн робота віддалено. Діджиталізація

10 червня 2021 року набув чинності закон України, який вводить нову форму трудової книжки – електронну. Вносити відомості до електронної трудової книжки може як роботодавець, так і особа, яка планує займатися певною роботою. Наскільки це безпечно? Де буде міститися інформація? Дивіться відео, щоб отримати відповіді на ці питання.


Image

Люди з інвалідністю, які мають дітей. Пільги, категорії

Які пільги та виключні права мають люди з інвалідністю, які мають малолітніх дітей, та родини, які виховують дитину з інвалідністю. Чи може мама чи батько надавати послуги з догляду за дитиною з інвалідністю та отримувати за це гроші?


Image

Соціальна відповідальність роботодавця

Соціальна відповідальність – це дотримання прав та інтересів працівника. Якою вона є сьогодні в Україні? У соціально відповідального роботодавця на підприємстві завжди будуть рівні вимоги до всіх працівників, гарантована заробітна плата, прописані правила соціального захисту, медичне обслуговування, пенсійне забезпечення. Чи може бути абонемент в спортзал проявом соціальної відповідальності?


Image

Які є форми інвалідності

Як реалізувати своє право на працю людині з інвалідністю третьої, другої чи навіть першої групи. Який документ слід брати до уваги усім сторонам при працевлаштуванні: довідку медико-соціальної експертної комісії чи індивідуальну програму реабілітації? Саме індивідуальна програма реабілітації є визначальним документом. Чи є вона обов'язковою для виконання?


Image

Як говорити про секс

Існують дослідження, які стверджують, що партнери, які регулярно та відверто спілкуються про секс, отримують більше задоволення і більш вдоволені своїм сексуальним життям.


Image

Проєкт «Працюй ВІЛЬНО!» запущено

«ВІЛЬНО!» – це про комфортне життя в соціумі, про навчання, працевлаштування, доступ до всіх без винятку послуг, про відпочинок, словом, про все, що дає кожній людині відчуття приналежності до суспільства та держави.


Image

З 1 червня діє новий механізм отримання техзасобів реабілітації

За інформацією Міністерства соціальної політики України, з 1 червня 2021 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка спрощує процедуру отримання технічних засобів реабілітації людьми з інвалідністю.


Image

Медики Полтави долучаються до розбудови безбар’єрної України

Медперсонал обласної лікарні висловлює щиру вдячність ГО «Громадянський рух «Соціальна єдність» та розробнику програмного забезпечення ТОВ «Технології для людей» за надзвичайно потрібний в роботі гаджет.


Image

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує навчання працівників харківських муніципальних установ

Презентації проводить регіональний представник громадської організації – Валентина Кушнарьова, разом з представником компанії «Технології для людей», що є розробником програмного забезпечення, Юлією Мельник.


Image

Українці з порушенням слуху можуть відчувати себе у безпеці та швидко отримувати допомогу правоохоронних органів.

Міністерство внутрішніх справ України обладнало екіпажі Національної поліції планшетами зі спеціальним ліцензійним програмним забезпеченням, яке передбачає цілодобовий доступ до перекладачів жестової мови онлайн.


Image

Медики Полтави долучаються до розбудови безбар’єрної України

Медперсонал обласної лікарні висловлює щиру вдячність ГО «Громадянський рух «Соціальна єдність» та розробнику програмного забезпечення ТОВ «Технології для людей» за надзвичайно потрібний в роботі гаджет.


Image

Доступні послуги для нечуючих - це реально!

В Україні достатня законодавча база для того, щоб зробити ці послуги більш інклюзивними для користувачів з обмеженими можливостями. Інколи для того, щоб втілити це в життя, потрібні лише бажання і добра воля.


Image

Працівники державних закладів Харкова розуміють жестову мову

На сайтах державних установ інстальовано спеціальний веб-віджет «Почуй мене», завдяки якому нечуючі та слабочуючі користувачі сайтів можуть у режимі онлайн вирішити свої питання за допомогою перекладача жестової мови у разі, коли виникне така необхідність.


Image

Участь в проектах Нацстратегії по створенню безбар'єрного простору

Громадська організація «Громадський рух« Соціальна єдність »з 2015 року веде активну діяльність в напрямку створення безбар'єрності та за минулий 2020 досягла значних результатів в тісній співпраці з державою.


Image

МВС впроваджує сучасні технології для людей з порушенням слуху

Програма «Connect Pro» працює таким чином: людина з порушенням слуху викликає потрібну екстрену службу в додатку, далі з нею зв’язується оператор, який перекладає жестове звернення у текстове повідомлення та озвучує його. Далі на місце події виїжджає відповідна екстрена служба, представники якої теж можуть спілкуватися з нечуючим за допомогою додатку.


Image

ООН високо оцінила нашу співпрацю з міськрадою Харкова

Близько 100 державних установ і закладів Харкова оснащений планшетами з ліцензійним програмним забезпеченням для швидкого виклику перекладача жестової мови. Це дозволяє якісно обслуговувати відвідувачів з порушенням слуху.


Image

Нечуючі Харкова отримують найбільшу підтримку з боку міської влади

Реалізує програмне забезпечення українська компанія «Технології для людей», що розробляє IT-продукти для людей з порушенням слуху і всіляко сприяє створенню в Україні безбар'єрного середовища для людей з особливими потребами.


Image

Цифрова держава для людей з інвалідністю

«Забезпечення доступності цифрових технологій для всіх українців, в тому числі для людей з особливими потребами, - головна мета Мінціфри і ми цілком поділяємо її», - зазначив Євген Охрименко.


Image

Інноваційні IT-рішення для нечуючих у Міндовкілля

Меморандум підписали заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець та Голова громадської організації Євген Охріменко.


Image

Інтерв’ю для телеканалу Правда ТУТ

В ранковому інтерв’ю секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін спілкувався з ведучими каналу “Правда Тут” про проблеми та перешкоди, з якими стикаються люди з порушенням слуху в нашому суспільстві.