Останні публікації


Image

Звернення В. Зеленського до українців

«Наші люди, наші українці не відступають. Не здаються. Не зупиняють спротиву. Вони кричать окупантам: іди додому! Як російський корабель!» Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Гарячі лінії центрів допомоги біженцям

Щоб не заважати збройним силам України робити свою роботу та не давати можливості російській армії прикриватися мирними українцями, наразі триває евакуація у безпечні регіони України.


Image

Телеканал Україна 24: Антон Геращенко

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко взяв участь ще в одному прямому ефірі телеканалу Україна 24. Він розповів про мітинги у Херсоні та Бердянську.


Image

Евакуація, їжа, медицина: допомагаємо людям з інвалідністю

Якщо у Вас є потреба у будь-якій допомозі, напишіть в особисті повідомлення на наші сторінки в Фейсбук, Інстаграм, Телеграм. Нечуючі українці, що потребують допомоги, можуть звернутися до перекладачів жестової мови через застосунок «Перекладач ЖМ».


Image

Звернення Президента

Нас стільки разів хотіли знищити. Не змогли. Ми пройшли стільки всього! І якщо хтось думає, що, подолавши все це, українці злякаються, зламаються або здадуться – він не знає нічого про Україну.


Image

Звернення В. Зеленського

«Кожен окупант повинен знати: вони отримають від українців люту відсіч. Таку, що назавжди запам'ятають, що ми свого не віддамо!» Звернення Президента України Володимира Зеленського.


Image

Заява прес-центру МВС

Заява прес-центру МВС Речник - радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко про роботу ДСНС


Image

Діти – найвища цінність

Підготували для вас інформацію про те, що потрібно робити, щоб дитина не загубилася під час евакуації до укриття через обстріли.


Image

Офіційна заява СБУ

Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти. навіть у випадку зникнення зв’язку та можливості перевірити, чи достовірні ці дані, будьте впевнені: капітуляція та здача інтересів України – неможливі!


Image

Європарламент аплодує стоячи

Ми боремося просто за свою землю і за свою свободу і повірте мені, незважаючи на те, що зараз заблоковані усі великі міста нашої держави, ніхто у нашу свободу і державу не зайде. Повірте мені кожна площа сьогодення, як би вона не називалася, вона називатиметься площею Свободи у кожному місті держави.


Image

Захистимо країну від ворога разом!

Українська армія продовжує захищати нашу рідну землю. Ми, як справжні українці, вже втерли сльози, перестали панікувати, дуже розізлилися, об’єдналися та почали діяти, щоб бути корисними для наших захисників.


Image

Звернення В. Зеленського

Зло, озброєне ракетами, бомбами та артилерією, треба зупинити негайно. Знищити економічно. Показати, що людяність уміє себе захищати.


Image

Брифінг

Брифінг Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.


Image

Звернення В. Кличка

Вночі знову були зіткнення і перестрілки. Нащі бійці, зокрема з тероборони, знешкодили і взяли в полон кілька диверсійних груп.


Image

Звернення Президента

Зараз так сталося, що кожен із нас – воїн. Воїн на своєму місці. І я впевнений, що кожен із нас переможе. Слава Україні!


Image

Що робити у разі хімічної атаки

Покиньте приміщення, використовуючи сходи. На вулиці не біжіть, не торкайтеся будь-яких предметів, не наступайте у калюжі. Не їжте і не пийте нічого.


Image

Звернення В. Кличка

Саме задля безпеки мешканців ми запровадили комендантську годину до завтрашнього ранку. Не виходьте на вулиці. Вийти можна тільки, якщо, за сигналом повітряної тривоги, ви йдете в укриття.


Image

Арестович: брифінг

Ситуація щодо російського вторгнення – брифінг радника керівника Офісу Президента Олексія Арестовича.


Image

Звернення В. Зеленського

Щиро бажаю Білорусі знову стати такою ж доброю й безпечною, якою її ще не так давно всі бачили. Зробіть правильний вибір – це головний вибір вашого життя.


Image

Брифінг

Ситуація щодо російського вторгнення (ранок третього дня) – брифінг радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка.


Image

Дякуємо всім нашим військовим

Хочемо виразити щиру вдячність від імені громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність». Від команди перекладачів жестової мови, які працюють нон-стоп.


Image

ДСНС: про укриття, речі першої необхідності

Розповідаємо лаконічно про укриття, речі першої необхідності. Не панікуємо, зберігаємо спокій. Радимо до перегляду та просимо поділитися із рідними, знайомими, сусідами – з усіма, кому буде корисна ця інформація.


Image

Зеленський закликає Європу до нових санкцій

«Чого далі очікувати від європейських держав? Анулювання віз для росіян? Відключення від SWIFTу? Повна ізоляція Росії? Відкликання послів? Нафтове ембарго? Закриття неба? Сьогодні все це має бути на столі», – говорить президент.


Image

Важлива інформація від МОЗ

Зберігайте спокій, керуйтеся лише офіційними каналами комунікації, стежте за інформацією державних органів та органів влади на місцях.


Image

Центр інформаційної підтримки

Ми ділитимемося тільки достовірною інформацією жестовою мовою з аудіодескрипцією (для людей, що мають порушення зору та для слабочуючих, не володіючих жестовою мовою), аби не провокувати паніки.


Image

Зустріч президентів Польщі, Литви, України

«Цей неспровокований агресивний порушенням основоположних норм і принципів міжнародного права, серед іншого Статуту ООН, а також гарантій безпеки, наданих Україні Будапештським меморандумом 1994 крок Росії є черговим грубим року.»


Image

Звернення Володимира Зеленського

«За мною – Україна у її міжнародно визнаних кордонах. І вони залишаться такими попри все, попри будь-які дії та заяви Російської Федерації. Зараз немає жодних причин для хаотичних дій. Зробимо все, щоб так і було надалі.»


Image

Термінове звернення В. Зеленського

«Ми на своїй землі. Ми нічого і нікого не боїмося. Ми нічого і нікому не винні. І ми нічого і нікому не віддамо. Ні клаптик нашої землі. Жодної людини. І ми в цьому впевнені.»


Image

Яка зелень найкорисніша

Чому потрібно включити зелень у свій раціон? Найбільш корисною є свіжа зелень, проте навіть у сушеному або замороженому вигляді вона зберігає більшість цілющих елементів.


Image

Звернення В. Зеленського до українців

«Ми прагнемо миру, й ми хочемо вирішувати всі питання виключно шляхом переговорів. І Донбас, і Крим повернуться в Україну. Виключно дипломатичним шляхом. Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо.»


Image

Ситуація контрольована

«Через соцмережі розганятимуться апокаліптичні новини на будь-який смак. Саме тому сотні поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та рятувальників звернулися до українців, щоб показати на власному прикладі, що ми захищаємо, а не панікуємо»


Image

МВС без бар'єрів для нечуючих

Слідкуйте за новинами з перекладом на жестову мову в офіційних каналах громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» та у мобільному застосунку «Перекладач ЖМ».


Image

Як не перегоріти

Що робити, щоб не потрапити у стан емоційного вигорання? Не варто вішати на себе передчасно ярлики. Спочатку переконайтеся щодо всіх своїх симптомів та спробуйте врятувати продуктивність свого робочого дня.


Image

Історії успіху людей з інвалідністю. Ігор Кривенков.

Щоб стати справжнім майстром своєї справи, потрібно правильно обирати професію, відчувати свої нахили, навчитися об’єктивно оцінювати се­бе і свої можливості. Це, на перший погляд, просто, а насправді – немає нічого складнішого.


Image

Пенсійний фонд, податки, соціальне страхування

Пільги на податок на майно мають діти, які позбавлені батьківського піклування та діти з інвалідністю, які виховуються лише одинокими матерями, але не більше, ніж на одну дитину. Які ще пільги передбачені? Яку пенсію гарантує держава родинам, які втратили годувальника? Які є види загальнообов’язкового державного соціального страхування та кому вони гарантовані?


Image

Працевлаштування: основні аспекти, на які варто звернути увагу

Конституція України стверджує, що всі громадяни є рівні перед законом, а право на працю є невід‘ємним і природним правом кожної особи. В Законі України "Про охорону праці" особам з інвалідністю надаються додаткові гарантії. Чи може роботодавець відмовити людині з інвалідністю у працевлаштуванні? Які документи необхідні для працевлаштування? Яким має бути випробувальний термін, умови праці?


Image

Дитяча інвалідність

Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" гарантує людям з інвалідністю дошкільне виховання, здобуття освіти на рівні, що відповідає їх здібностям і можливостям. Обдаровані діти з інвалідністю мають право на безкоштовне навчання музики, образотворчого, художнього, прикладного мистецтва. Які пільги гарантовані дітям з інвалідністю, котрі вступають до ВНЗ? Як можна оформити безкоштовну путівку на санаторно-курортне лікування для дитини з інвалідністю?


Image

Працевлаштування в електронному форматі. Як не потрапити до шахраїв

На що потрібно звертати увагу, аналізуючи вакансії? Перша ознака чесного роботодавця – зворотній зв'язок: телефон та електронну адресу. Які атрибути повинна мати електронна адреса? Чому обов'язково слід перевірити інформацію про підприємство: чим воно займається, коли створено, який вид діяльності здійснює?


Image

Посібник для роботодавця: основні вимоги

Підприємство зобов’язане облаштувати спеціальне робоче місце – це єдина вимога з боку законодавства. Існує низка нормативних актів, які регулюють доступ до приміщення. Якими повинні бути приміщення для вільного доступу людей, які пересуваються на кріслах колісних, для людей з порушенням зору, слуху? Якою є державна допомога для роботодавця? Хто повинен дотримуватись і хто може не дотримуватись норм?


Image

Онлайн робота віддалено. Діджиталізація

10 червня 2021 року набув чинності закон України, який вводить нову форму трудової книжки – електронну. Вносити відомості до електронної трудової книжки може як роботодавець, так і особа, яка планує займатися певною роботою. Наскільки це безпечно? Де буде міститися інформація? Дивіться відео, щоб отримати відповіді на ці питання.


Image

Люди з інвалідністю, які мають дітей. Пільги, категорії

Які пільги та виключні права мають люди з інвалідністю, які мають малолітніх дітей, та родини, які виховують дитину з інвалідністю. Чи може мама чи батько надавати послуги з догляду за дитиною з інвалідністю та отримувати за це гроші?


Image

Соціальна відповідальність роботодавця

Соціальна відповідальність – це дотримання прав та інтересів працівника. Якою вона є сьогодні в Україні? У соціально відповідального роботодавця на підприємстві завжди будуть рівні вимоги до всіх працівників, гарантована заробітна плата, прописані правила соціального захисту, медичне обслуговування, пенсійне забезпечення. Чи може бути абонемент в спортзал проявом соціальної відповідальності?


Image

Які є форми інвалідності

Як реалізувати своє право на працю людині з інвалідністю третьої, другої чи навіть першої групи. Який документ слід брати до уваги усім сторонам при працевлаштуванні: довідку медико-соціальної експертної комісії чи індивідуальну програму реабілітації? Саме індивідуальна програма реабілітації є визначальним документом. Чи є вона обов'язковою для виконання?


Image

Як говорити про секс

Існують дослідження, які стверджують, що партнери, які регулярно та відверто спілкуються про секс, отримують більше задоволення і більш вдоволені своїм сексуальним життям.


Image

Проєкт «Працюй ВІЛЬНО!» запущено

«ВІЛЬНО!» – це про комфортне життя в соціумі, про навчання, працевлаштування, доступ до всіх без винятку послуг, про відпочинок, словом, про все, що дає кожній людині відчуття приналежності до суспільства та держави.


Image

З 1 червня діє новий механізм отримання техзасобів реабілітації

За інформацією Міністерства соціальної політики України, з 1 червня 2021 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка спрощує процедуру отримання технічних засобів реабілітації людьми з інвалідністю.


Image

Медики Полтави долучаються до розбудови безбар’єрної України

Медперсонал обласної лікарні висловлює щиру вдячність ГО «Громадянський рух «Соціальна єдність» та розробнику програмного забезпечення ТОВ «Технології для людей» за надзвичайно потрібний в роботі гаджет.


Image

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує навчання працівників харківських муніципальних установ

Презентації проводить регіональний представник громадської організації – Валентина Кушнарьова, разом з представником компанії «Технології для людей», що є розробником програмного забезпечення, Юлією Мельник.


Image

Українці з порушенням слуху можуть відчувати себе у безпеці та швидко отримувати допомогу правоохоронних органів.

Міністерство внутрішніх справ України обладнало екіпажі Національної поліції планшетами зі спеціальним ліцензійним програмним забезпеченням, яке передбачає цілодобовий доступ до перекладачів жестової мови онлайн.


Image

Медики Полтави долучаються до розбудови безбар’єрної України

Медперсонал обласної лікарні висловлює щиру вдячність ГО «Громадянський рух «Соціальна єдність» та розробнику програмного забезпечення ТОВ «Технології для людей» за надзвичайно потрібний в роботі гаджет.


Image

Доступні послуги для нечуючих - це реально!

В Україні достатня законодавча база для того, щоб зробити ці послуги більш інклюзивними для користувачів з обмеженими можливостями. Інколи для того, щоб втілити це в життя, потрібні лише бажання і добра воля.


Image

Працівники державних закладів Харкова розуміють жестову мову

На сайтах державних установ інстальовано спеціальний веб-віджет «Почуй мене», завдяки якому нечуючі та слабочуючі користувачі сайтів можуть у режимі онлайн вирішити свої питання за допомогою перекладача жестової мови у разі, коли виникне така необхідність.


Image

Участь в проектах Нацстратегії по створенню безбар'єрного простору

Громадська організація «Громадський рух« Соціальна єдність »з 2015 року веде активну діяльність в напрямку створення безбар'єрності та за минулий 2020 досягла значних результатів в тісній співпраці з державою.


Image

МВС впроваджує сучасні технології для людей з порушенням слуху

Програма «Connect Pro» працює таким чином: людина з порушенням слуху викликає потрібну екстрену службу в додатку, далі з нею зв’язується оператор, який перекладає жестове звернення у текстове повідомлення та озвучує його. Далі на місце події виїжджає відповідна екстрена служба, представники якої теж можуть спілкуватися з нечуючим за допомогою додатку.


Image

ООН високо оцінила нашу співпрацю з міськрадою Харкова

Близько 100 державних установ і закладів Харкова оснащений планшетами з ліцензійним програмним забезпеченням для швидкого виклику перекладача жестової мови. Це дозволяє якісно обслуговувати відвідувачів з порушенням слуху.


Image

Нечуючі Харкова отримують найбільшу підтримку з боку міської влади

Реалізує програмне забезпечення українська компанія «Технології для людей», що розробляє IT-продукти для людей з порушенням слуху і всіляко сприяє створенню в Україні безбар'єрного середовища для людей з особливими потребами.


Image

Цифрова держава для людей з інвалідністю

«Забезпечення доступності цифрових технологій для всіх українців, в тому числі для людей з особливими потребами, - головна мета Мінціфри і ми цілком поділяємо її», - зазначив Євген Охрименко.


Image

Інноваційні IT-рішення для нечуючих у Міндовкілля

Меморандум підписали заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець та Голова громадської організації Євген Охріменко.


Image

Інтерв’ю для телеканалу Правда ТУТ

В ранковому інтерв’ю секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін спілкувався з ведучими каналу “Правда Тут” про проблеми та перешкоди, з якими стикаються люди з порушенням слуху в нашому суспільстві.