Останні публікації


Image

З Днем захисту дітей!

Усмішки, сміх та яскравість очей – цим всім діляться дітлахи безкорисно, бо вони є чистою енергією для нас!


Image

Зміни в ПДР України 2024: що варто знати

З початку 2024 року в Україні набрали чинності зміни до Правил дорожнього руху. Нові норми спрямовані на підвищення безпеки на дорогах та захист учасників дорожнього руху.


Image

З Водохрещем!

Цьогоріч 6 січня відзначаємо одне з найважливіших свят — Богоявлення, яке також входить у різдвяно-новорічний цикл.


Image

Ресторація-музей «Гасова лямпа» у Львові

За підтримки ГО «Громадський Рух «Соціальна єдність» та за супроводу перекладача жестової мови Олени Чернишової, нечуючі львів’яни та гості міста мали можливість дізнатися більше про важливий винахід, який змінив світ.


Image

Приємний візит до учнів школи №18 у м.Київ

До Дня Святого Миколая Освітній Центр Верховної Ради України, спільно із Заступницею Голови українського Парламенту Оленою Кондратюк, завітали до Спеціальної школи № 18 Дніпровського району м. Києва.


Image

В. Зеленський: звернення 03.12.2023

«Усім варто памʼятати, що битва за долю України триває. І триває вона не в соцмережах, не в суперечках одне з одним про щось політичне, не у зʼясуванні стосунків». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 30.11.2023

«Щойно провів у Запоріжжі дві важливі наради. Оперативну – з військовими, з генералами Тарнавським, Москальовим, Литвиновим та всіма, хто відповідає за оборону тут, саме на Запоріжжі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 29.11.2023

«Сьогодні весь день – у наших південних областях. Одеса, Миколаїв, Херсон. Багато питань, майже всі – про безпеку, про захист нашої держави, про захист наших люде». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 28.11.2023

«Були, звичайно, доповіді командувачів за усіма фронтовими напрямками. Окрема увага – донецьким напрямкам: Авдіївка, Марʼїнка, район Бахмута». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 27.11.2023

«Cьогодні звернувся до учасників сесії Міжнародної морської організації – однієї з найбільш респектабельних інституцій світу, що опікується безпекою мореплавства». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 23.11.2023

«Україна доповнює своїми санкціями міжнародні санкційні механізми. І ми працюємо, щоб санкції партнерів були поширені й на тих, проти кого вже ухвалені відповідні рішення України». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 22.11.2023

«Сьогодні відбулося чергове засідання у форматі «Рамштайн» – уже 17-те. Є й нові пакети підтримки України – наших воїнів. Це стосується і снарядів та ракет, і РЕБ та дронів, і нових потужностей для нашої ППО». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 21.11.2023

«Ми обговорили з паном міністром Борисом Пісторіусом ситуацію на полі бою зараз, нашу співпрацю, зокрема, у спільному виробництві озброєнь ». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 20.11.2023

«Провів сьогодні кілька вагомих нарад. Перша – це планування нашої міжнародної комунікації на найближчі тижні. Будуть відповідні події». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 15.11.2023

«Непростий був день. Уночі – ракетний удар росіян по Селидовому в Донецькій області. Просто по житлових будинках». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Екскурсія в Музей скла у Львові

ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» не могла пройти повз таку казкову локацію на мистецькій мапі Львова та сприяла проведенню екскурсії для людей з порушенням слуху.


Image

Звернення В. Зеленського — 14.11.2023

«Росія вже втрачає під Авдіївкою і солдатів, і техніку швидше та масштабніше, ніж, зокрема, під Бахмутом». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 13.11.2023

«Для України це принципово – реалізувати всі рекомендації Єврокомісії, які були надані, усі сім рекомендацій, та виконати необхідне на цьому етапі нашого шляху у Європейський Союз». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 12.11.2023

«Ми пройшли вже майже половину листопада і маємо бути готовими до того, що ворог може збільшити кількість ударів дронами чи ракетами по нашій інфраструктурі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 09.11.2023

«Працюємо з усіма партнерами заради систем ППО для України – стараємося фактично щотижня додавати сили нашому повітряному щит». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 08.11.2023

«Сьогодні був день, який історія України точно буде памʼятати. Є позитив від Єврокомісії – рекомендація почати переговори щодо членства нашої держави в ЄС». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 07.11.2023

«Завтра важливий день. Очікуємо історичний висновок Євросоюзу – звіт щодо виконання Україною рекомендацій Єврокомісії». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.11.2023

«Моє особисте ставлення й заклик – так само, як 24 лютого, дбати про нашу державу, про її захист, про знищення окупанта та про волю України». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.11.2023

«Передусім щодо російського удару по воїнах 128-ї гірсько-штурмової бригади, який стався у Запорізькій області». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 02.11.2023

«Провів зустріч з міністром оборони Нідерландів. Пані міністр відвідала Харків – і я вдячний за це, за увагу до одного з найбільших наших міст, яке потерпає від фактично щоденного російського терору». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 01.11.2023

«Вдячність нашим захисникам неба – воїнам мобільних вогневих груп, українським льотчикам і воїнам зенітних ракетних військ, усім підрозділам, які знищують російську авіацію, ракети й дрони». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 31.10.2023

«Успіх України в битві за Чорне море – це те, що буде в підручниках історії, хоч і не так часто обговорюється зараз». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Подорож до Львівського університету безпеки життєдіяльності

За співпраці Громадський Рух «Соціальна єдність», ДСНС Україна та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності дорослі львів’яни з порушенням слуху та вихованці Школи Марії Покрови з викладачами відвідали інтерактивну подорож університетом.


Image

В. Зеленський: звернення 30.10.2023

«Ми маємо тверезо оцінювати російську систему. Вони мобілізували всі сили, щоб спробувати не втратити захоплене в Україні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 29.10.2023

«Хочу подякувати всьому складу ДСНС України в Херсонській області, а особливо тим, хто працює в місті Бериславі та в інших містах і селах, по яких постійно б’ють окупанти». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 28.10.2023

«Сьогодні – перший день роботи саміту на Мальті – зустрічі радників і дипломатичних представників щодо нашої Формули миру». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 26.10.2023

«Сьогодні я підписав один із найважливіших законів на цьому шляху до початку переговорів – закон про «ПЕПів», політично значущих осіб». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 25.10.2023

«Хмельницька область, місто Славута. Там триває фіксація всієї шкоди від вибуху російських дронів минулої ночі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 23.10.2023

«Фронт. Авдіївка. Особливо вдячний воїнам на цьому напрямку! Стійкість там – це сила для всієї України зараз. Марʼїнка, інші донецькі напрямки. Лиман. Купʼянськ. Дякую, воїни». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Отримання ліків за Е-рецептом без візиту до лікаря

Якщо пацієнт звертається до лікаря дистанційно вперше, лікар має право прийняти рішення про виписування електронного рецепта на ліки без проведення особистого прийому пацієнта. Виняток — пацієнти, які проходять замісну підтримувальну терапію.


Image

Звернення В. Зеленського — 22.10.2023

«Сьогодні я хочу відзначити наших воїнів, які проявили себе особливо цими тижнями. Воїнів, які особливо допомогли Україні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 19.10.2023

«Америка буде підтримувати імплементацію Формули миру, і я поінформував Президента Байдена про наступну велику міжнародну зустріч щодо Формули миру, яка відбудеться на Мальті цього місяця». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 17.10.2023

«Закон про політично значущих осіб – politically exposed persons – ухвалено. Очікую текст закону на підпис». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 16.10.2023

«600-й день повномасштабної війни – з візитом в Україну прибула спеціальна представниця Президента США з питань відновлення нашої країни Пенні Пріцкер». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 13.10.2023

«Світ визнає глобальну роль України – гаранта продовольчої безпеки. І чітко підтримує те, що ми маємо зберегти й посилювати це наше значення». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 12.10.2023

«Парламентська асамблея Ради Європи визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу. Дякую всім членам ПАРЄ, які проголосували за таке визнання». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 11.10.2023

«Бельгія приєдналася до нашої авіаційної коаліції та надасть Україні F-16. Це потужний крок. Є новий оборонний пакет від Бельгії». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 10.10.2023

«Я вдячний пану Президенту Йоганнісу, усьому румунському політичному класу та суспільству. Наші стратегічні відносини – це нова сила для всього Чорноморського регіону». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 09.10.2023

«Провів нараду з керівниками нашої розвідки, ГУР та зовнішньої розвідки, з нашими дипломатами щодо ситуації в Ізраїлі та навколо нього та щодо загальної ситуації на Близькому Сході». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.10.2023

«Сьогодні на Ставці були доповіді військових та всіх посадовців, які відповідають за захист нашої енергетики й за нашу тактику проходження зими». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.10.2023

«У нас буде більше ППО – є чіткі домовленості. Це дуже важливо перед зимою. Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Британія – дякую!». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 04.10.2023

«Були різні наради, і серед головних – нарада з керівником ГУР. Змістовна. Про хороші речі для України – дещо важливе в безпекових питаннях нам вдалося». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 03.10.2023

«Провів сьогодні окремі тривалі наради з усіма, хто відповідає за оборону та соціально-економічну ситуацію в Харкові та на Харківщині». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 02.10.2023

«Сьогодні я мав можливість поспілкуватися з усіма найвищими дипломатами ЄС на двосторонньому рівні, на рівні всієї спільноти». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 29.09.2023

«Емоційний день. Почав його із заходів у Бабиному Яру. 82-гі роковини масових розстрілів євреїв нацистами в Бабиному Яру». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 28.09.2023

«Є результат на майданчику МАГАТЕ: Україна увійшла до складу Ради керуючих цієї організації – Міжнародного агентства з атомної енергії». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 26.09.2023

«Важливі доповіді по сходу, півдню, також по знищенню логістики та штабів окупантів. Є хороші деталі. Гучні деталі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 25.09.2023

«Сьогодні був важливий звіт від міністра оборони Умєрова: перші американські танки «Абрамс» уже в Україні. Готуємо їх, щоб посилити наші дії проти окупантів». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 17.09.2023

«Хочу сьогодні подякувати. Усім, хто зараз на передовій. Кожній бригаді. Від Купʼянська до Лівобережжя Херсонщини, від Бахмутського напрямку до кожної української позиції на нулі на півдні нашої держави». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 16.09.2023

«Продовжуємо підготовку Форуму оборонних індустрій – першого такого заходу, який відбудеться в Україні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

З днем рятувальника!

Сьогодні День рятувальника України. Це гарний привід, щоб висловити нашу глибоку вдячність і вічну подяку за вашу надзвичайно важливу роботу.


Image

Звернення В. Зеленського — 15.09.2023

Головком Залужний, командувачі – доповіді щодо ситуації на основних напрямках. Керівник ГУР Буданов – окрема доповідь. Міністр Стратегпрому Камишін – змістовно про виробництво зброї й снарядів в Україні


Image

В. Зеленський: звернення 14.09.2023

«Хороший результат є сьогодні в нашій співпраці з Міжнародним кримінальним судом. Результат, який точно наближає відповідальність за російські злочини війни». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 13.09.2023

«Оборона й безпека – це перший пріоритет, і фінансування оборони й безпеки буде щонайменше на рівні цього року, тобто 1 трлн 600 мільярдів грн». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 12.09.2023

«Закон про електронне декларування. Одразу, як сьогодні вранці проголосований закон надійшов із Верховної Ради, підписав вето». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 09.09.2023

«Наша розвідка. Чітко усвідомлюємо, що російське зло теж готується до зими – готується нести страждання». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 07.09.2023

«Представив сьогодні офіційно нового міністра оборони України Рустема Умєрова. Сильна людина. Системна. Добре знає сферу оборон». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.09.2023

«Я вдячний усім у світі, хто засудив цей черговий прояв російського зла та підтримує Україну, наших людей». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 04.09.2023

«Дуже корисно – почути від тих, хто йде у бій безпосередньо, чого саме не вистачає, чого саме достатньо і що саме треба змінити.». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 31.08.2023

«Віце-прем’єр-міністр Федоров і міністр Лісовий разом зі своїми командами готують дуже позитивну новацію для наших школярів, для батьків, для вчителів.». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 28.08.2023

«На наступну Ставку – два завдання. Перше: звіт щодо підготовки до зими. Різні аспекти, зокрема безпекові. Друге: програма підготовки до застосування нових бойових літаків». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 26.08.2023

«F-16 стане новим рівнем української військової авіації. І це наблизить повернення цивільної авіації в українське небо, бо наблизить перемогу». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 19.08.2023

«Є домовленість зі Швецією про виготовлення СV90 в нашій державі. Все потужне, що служить нам зараз, ми маємо локалізувати та виробляти». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 18.08.2023

«Наша команда зараз працює особливо інтенсивно. Новини для України – побачите. Готуємо їх із сусідами в ЄС». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 16.08.2023

«Командувачі доповіли про ситуацію на східних та південних напрямках. Головком та Міністерство оборони – розмова про боєприпаси». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 15.08.2023

«Поспілкувалися з комбригами та комбатами про потреби наших воїнів – те, що вони реально відчувають на передовій». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 14.08.2023

«Воїни з передової, які приїжджають у тилові міста, заслуговують бачити та відчувати, що це саме тилові міста». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 13.08.2023

«Загалом лише від початку цієї доби й до шостої вечора вже 17 повідомлень про обстріли лише з Херсонської області». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 12.08.2023

«Греція приєдналася до декларації «Великої сімки» щодо гарантій. Гарантій для України. Це вже 14-та країна». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 11.08.2023

«Доповіді командувачів, міністрів. МВС – ситуація в регіонах, ліквідація наслідків російських ударів, робота ДСНС». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 10.08.2023

«Хочу окремо відзначити сьогодні підрозділи, які забезпечують наступ наших військ. Це підрозділи українських саперів. Очищують українську землю від російських мін». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 09.08.2023

«Сьогодні є хороша новина від Німеччини – саме те, про що ми домовились із Олафом Шольцом. Є додаткові установки «Петріот». Дуже дякую, Олафе». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 08.08.2023

«Сьогодні вже в другій половині дня завершилися рятувальні роботи в Покровську на Донеччині після вчорашнього ракетного удару російських терористів». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 07.08.2023

«Сьогодні є важливий результат у нашої команди, яка займається обмінами. Ще 22 хлопці вдома, в Україні. 20 із них – солдати та сержанти, двоє – офіцери». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.08.2023

«Сьогодні черговий активний день для наших міжнародних зусиль. Наша команда працює в Джидді, у Саудівській Аравії, на зустрічі радників лідерів держав щодо Формули миру». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.08.2023

«Сьогодні стався черговий російський ракетний наліт проти нашої держави. «Кинджали», «калібри». Били по «Мотор Січі» та по нашій Хмельниччині». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 02.08.2023

«37 «шахедів» загалом було за сьогоднішню ніч. Частину вдалося збити. Але – частину. На щастя, люди не постраждали». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 01.08.2023

«Сьогоднішній день почався з дуже змістовних доповідей представників сил оборони й безпеки нашої держави». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 31.07.2023

«Сьогодні о сьомій вечора завершено рятувальну операцію в Кривому Розі на місці удару російських ракет». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 30.07.2023

«Сьогодні працюємо у Франківську. Мав честь відвідати наших воїнів, які проходять лікування після поранень. Подякував їм за захист держави й силу». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 29.07.2023

«Сьогодні на Донеччині – Часів Яр, Краматорськ, Словʼянськ, Дружківка, Костянтинівка. З нашими воїнами, нашими героями». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 28.07.2023

«Робимо максимум зараз непублічно – щоб результати наших воїнів, які побачать усі, теж могли стати максимальними». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 27.07.2023

«Шукаємо системи ППО, щоб захистити Одесу, увесь наш південь. І я дякую всім у світі, хто вже приєднався до цієї роботи з нами». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 26.07.2023

«Провів кілька важливих нарад щодо підготовки міжнародних заходів у серпні, зокрема Кримської платформи». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 25.07.2023

«На жаль, деяким особам здається, що війна десь там, десь далеко від них. Ніби купол Верховної Ради, чи стіни якихось там кабінетів, чи перелік якихось повноважень можуть закрити від реальності». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 24.07.2023

«Максимум уваги і тим напрямкам, де ми рухаємося вперед, і тим, де українські сили – в обороні. На всіх напрямках перше завдання – це максимальне знищення окупантів, їхньої техніки, запасів, складів, штабів».


Image

Звернення В. Зеленського — 23.07.2023

«Цієї ночі в Одесі одна людина загинула... Мої співчуття рідним і близьким. 20 людей травмовані, і серед них четверо дітей. 11 років, 12 років, двоє 17-річних». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 22.07.2023

«Сьогодні правоохоронці доповіли мені про ситуацію з колишнім одеським військкомом. Йому повідомлено про підозру за фактами незаконного збагачення та порушення порядку несення військової служби».


Image

Звернення В. Зеленського — 21.07.2023

«Ще двоє дітей сьогодні вбила Росія. Удар російської артилерії по селищу Дружба, Торецька громада Донецької області». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 20.07.2023

«Музеї, культурні центри, символи, серіали – усе це важливо, але нині маємо інші пріоритети. Знаходьте позабюджетні кошти, недержавні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 19.07.2023

«Протягом усього дня максимум уваги – ліквідації наслідків удару російських терористів по Одесі, по громадах в області, по Чорноморську… по наших портах». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 18.07.2023

«Провів засідання Ставки. Основні питання – це захист наших портів, продовження продовольчого експорту морем». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 17.07.2023

«Якщо купка людей десь там у Кремлі вважає, що вони нібито мають право вирішувати, чи буде їжа на столах в Єгипті або в Судані, в Китаї або в Індії, в Туреччині або в Індонезії… то світ має можливість показати, що шантаж не дозволений нікому». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 16.07.2023

«Сьогодні я хочу особливо відзначити воїнів, які цими днями, цими тижнями проявили максимум своєї хоробрості й ефективності заради України». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 15.07.2023

«Будемо зберігати найвищий темп міжнародної роботи на всіх рівнях, щоб відновити мир для всієї нашої землі та для всіх наших людей. Одне із найстрашнішого, що приносить війна, – це розділення». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 14.07.2023

«Маємо всі розуміти дуже чітко – максимально чітко, що російські сили на наших південних та східних землях вкладаються всім, чим можуть, у те, щоб зупинити наших воїнів». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 13.07.2023

«Короткий звіт за цей день. Перше. Нарада з керівником СБУ Малюком. Нарада з керівниками розвідки: ГУР – Буданов, зовнішня розвідка – Литвиненко». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Харків: зйомки дроном кладовища ракет

Українські слідчі зібрали тисячі уламків ракет, касетних бомб і снарядів, якими російські військові обстрілювали Харків, щоб надати докази воєнних злочинів Росії в Україні. Зібрані уламки досліджують експерти та слідчі Міжнародного кримінального суду.


Image

Звернення В. Зеленського — 10.07.2023

«Україна – напередодні Вільнюсу. Саміту НАТО, який може стати саме таким, який потрібен і нашій державі, і всьому Альянсу, і глобальній безпеці». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 09.07.2023

Проаналізували підготовку й забезпечення наших сил оборони та безпеки, відповідних підрозділів на Волині. Була доповідь щодо соціальної ситуації в області, потреб людей.


Image

Звернення В. Зеленського — 05.07.2023

«На Ставці, як завжди, детально розглянули ключові напрямки Сходу і Півдня… Дякую, воїни, за вашу хоробрість!» Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 04.07.2023

«Щодо ситуації на Запорізькій атомній станції. Зараз увесь світ має бути свідомий того, що спільна безпека повністю залежить від глобальної уваги до дій окупантів на станції». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 03.07.2023

«Перш за все вітаю наших зенітників, воїнів Зенітних ракетних військ українських Повітряних сил, – вони відзначають сьогодні свій День». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 02.07.2023

«Сьогодні – в Одесі, перш за все для того, щоб привітати наших воїнів Військово-Морських сил Збройних Сил України із їхнім професійним днем». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 01.07.2023

«Підписали сьогодні з паном Премʼєр-міністром Іспанії Педро Санчесом спільну заяву щодо підтримки європейської та євроатлантичної перспективи України». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 29.06.2023

«Україна впливає на силу Європи – це факт. І цьогоріч настав час на основі цього та інших подібних фактів посилити єдність у Європі – зокрема, початком переговорів про членство України в Євросоюзі.». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 28.06.2023

«Політика справедливості буде однією з основ Української доктрини – фундаментального документа, який визначатиме курс нашої держави на десятиліття вперед». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 27.06.2023

«Рівно на роковини удару російських терористів по Кременчуку, російські нелюди знову спрямували ракети по Кременчуцькому району». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 26.06.2023

«Сьогодні – фронт. Донеччина, Запоріжжя. Наші воїни, наші передові позиції, напрямки активних дій на фронті». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 25.06.2023

«Залишається всього лише 15 днів до початку саміту НАТО у Вільнюсі, і ми робимо все, щоб саміт мав реальний зміст». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 24.06.2023

«Сьогодні день, коли точно не має бути тиші. І точно потрібне лідерство. Сьогодні світ побачив, що господарі Росії нічого не контролюють». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 22.06.2023

«Провели брифінг для країн-партнерів щодо ситуації на Запорізькій атомній станції. Були представники країн «Великої сімки», «Великої двадцятки», представники міжнародних організацій». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Володимир Зеленський: щодо можливого терористичного акту агресора на ЗАЕС

«Щодо Запорізької атомної. Я нагадую тим, хто забув: це найбільша атомна станція в Європі. Усі у світі: МАГАТЕ, усі країни, усі лідери – точно знають, що там відбувається». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 20.06.2023

«Захист від терору – це знищення терористів. І це гарантування, що у держави-зла більше ніколи не буде можливості привнести зло в Україну». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 19.06.2023

«Ставка. Першочергово – передова, конкретні питання наступу. Були доповіді командувачів та командирів безпосередньо з напрямків боїв». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 18.06.2023

«Перше. Хоч би хто там у Росії розказував, ніби наші «Петріоти» знищені, усі вони є, усі вони працюють, усі вони збивають російські ракети». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 17.06.2023

«Хочеться сьогодні подякувати. Подякувати всім нашим партнерам, які реально допомагають і які за цей тиждень зробили нові кроки у підтримці нашої держави і наших людей». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 16.06.2023

«Була сьогодні ще одна подія, іще один пункт мого графіку, про який поки не повідомлялося. Це військовий кабінет». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 15.06.2023

«Є конкретний заклик до лідерів Євросоюзу визначити чіткий шлях набуття нашою державою членства в ЄС». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 14.06.2023

«Щойно говорив із Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Годинна розмова. Передусім безпекова тематика, ситуація на полі бою зараз, зброя для наших воїнів, снаряди».


Image

В. Зеленський: звернення 13.06.2023

«Сьогодні вдень завершилися рятувальні роботи та розбір завалів у Кривому Розі після ракетної атаки терористів. На жаль, 11 людей загинули, серед них одна дитина». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 12.06.2023

«Бої жорсткі, але наш рух є. І хоча погода цими днями несприятлива – дощі наше завдання ускладнюють, – усе одно міцність наших воїнів дає результат». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 11.06.2023

«Сьогодні наша держава зробила і черговий санкційний крок. Проти тих, хто служить злу, яким стала російська держава». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 10.06.2023

«Станом на цей час на території Херсонської та Миколаївської областей евакуйовано вже понад три тисячі людей». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 09.06.2023

«Говорив сьогодні з премʼєр-міністрами Японії та Нідерландів. Поінформував про нашу рятувальну операцію в південних районах, про наші нагальні потреби». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 08.06.2023

«Сьогодні був дуже довгий і важкий день. Херсон і область, Миколаївщина, міста і громади нашої Дніпровщини». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 07.06.2023

«Сьогодні увесь день – максимум уваги наслідкам російського теракту на Каховській ГЕС. Затоплені десятки населених пунктів на підконтрольній нам території». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.06.2023

«Хоча глобальна тенденція вже зрозуміла – Росія програє цю війну, – господарі Росії продовжують заперечувати реальність». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 04.06.2023

«Нам достеменно відомо принаймні про 19505 депортованих українських дітей, і це лише частина від усіх тих наших маленьких українців і українок, які досі – у ворога». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 03.06.2023

«Маємо пам’ятати всі, що наша оборона, наші активні дії та незалежність України – це не щось абстрактне. Це дуже конкретні люди, конкретні дії конкретних героїв, завдяки яким Україна є й Україна буде». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Зі святом Трійці!

Друзі! Щиро вітаємо вас зі святом Трійці! Попри нелегкі часи, ми все одно бачимо Світло в усьому, що навколо нас.


Image

В. Зеленський: звернення 01.06.2023

«Боляче бачити втрати. І якщо обов’язок на місцях не виконується, це прямий обов’язок правоохоронців – притягати до відповідальності». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 31.05.2023

«Сьогодні – робоча поїздка в нашу Одесу. Подякував тут нашим воїнам – за захист регіону та всієї України. Зокрема, відвідав шпиталь, наших поранених захисниківі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 30.05.2023

«Дякую нашим Повітряним силам та всім захисникам і захисницям неба за відбиття чергового нічного нальоту російських дронів». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 29.05.2023

«Коли «Петріоти» в руках українців забезпечують стовідсоткове збиття будь-яких російських ракет, терор програє. І звичайно, немає більшого приниження для держави-терориста, ніж успіхи наших воїнів». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 28.05.2023

«Сьогодні наша держава пройшла через одну із найбільших російських атак «Шахедами» – одночасно 54 дрони. Майже всі вони збиті. Майже! На жаль, є влучання на Житомирщині». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 26.05.2023

«Протягом дня отримую доповіді щодо ситуації у Дніпрі та ліквідації наслідків чергового удару. Це суто звірство». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 24.05.2023

«Перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 25.05.2023

«Ще на рік подовжено торговельну лібералізацію на українську продукцію. Фактично, це повне скасування мит та квот – до червня 24-го року». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 22.05.2023

«До речі, сьогодні є важлива декларація від Парламентської асамблеї НАТО. Речі названі своїми іменами». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 21.05.2023

«Світ чує нашу позицію. Захист і гарантії безпеки, повернення всіх наших територій та всіх наших людей, справедливість і реалізація нашої формули миру». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 12.05.2023

«Затверджено пʼять санкційних пакетів, які ми дуже ретельно готували цими тижнями в РНБО, Кабінеті Міністрів, Офісі, в наших спеціальних службах». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 11.05.2023

«Маю честь подякувати нашим воїнам і підрозділам, які особливо відзначились у захисті держави від початку цього тижня». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 08.05.2023

«Готуємо спеціальну систему дій, яка дозволить швидше розміновувати нову територію після деокупаці». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

«Сьогодні я подав до Верховної Ради України законопроект, яким пропонується встановити 8 травня Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 06.05.2023

«Сьогодні глава уряду України та перша леді України представляють нашу державу у Сполученому Королівстві, де відбулась коронація Короля Чарльза III і Королеви Каміли». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 05.05.2023

«За тиждень: Сполучені Штати і Бахрейн, Нідерланди і Бельгія, Фінляндія і Швеція, Норвегія і Данія, Ісландія, Канада, Нова Зеландія, Африканський Союз і Коморські Острови та вся багатонаціональна спільнота донорів і партнерів United24». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 01.05.2023

«Цей понеділок і новий тиждень почав із годинної наради з усіма рівнями управління державою та захистом». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 30.04.2023

«Дуже важливо – щоб Росія отримувала постійно сильніші сигнали, що світ не пробачить жодного із проявів російського терору». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 23.04.2023

«Сьогодні хочу зосередитися на словах вдячності. Перше – воїнам. Усім, хто зараз у бою, на позиціях, у бойових завданнях». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 21.04.2023

«Нині так само, як і минулого року, усім нам треба зберігати єдність, мобілізованість і повну концентрацію на обороні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 18.04.2023

«Почав сьогоднішній день із засідання Ставки. Багато питань. Передова – дії наших сил оборони, те, що вдається, і те, чого маємо досягнути». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 10.04.2023

«Сьогодні – хороша новина від нашої команди, що займається обмінами. Вдалося повернути додому ще 100 захисників і захисниць». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 07.04.2023

«Ставка. Основна увага – боям за Авдіївку і Бахмут, за Луганщину, за кожен із тих напрямків, де ворог намагається зламати оборону всієї України». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 06.04.2023

«Сьогодні весь день уже в Україні, у Києві, тут, на Банковій. День внутрішніх нарад та підготовки до заходів, які заплановані на найближчі тижні». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 04.04.2023

«Російська агресія однозначно доводить: лише колективні гарантії, лише превентивні гарантії можуть бути надійними». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 02.04.2023

«Сьогодні російські терористи знов ударили по Костянтинівці Донецької області, по звичайних житлових кварталах». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 31.03.2023

«Головне слово сьогодні – справедливість. Справедливість – для нашої держави, для всіх наших людей, які втратили рідних і близьких, втратили здоров’я, дім, нормальне життя через російську агресію, через терор окупанта». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 30.03.2023

«Україна пройшла найстрашніші дні того лютого. Витримали й цю зиму. Колосальні зусилля за цими словами». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Володимир Зеленський звернувся до політиків і народу Австрії

«Сьогодні вже 400-й день війни, через яку доводиться проходити нашій державі. Тотальної війни Росії проти наших людей і проти всього того, що взагалі робить людей людьми». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 28.03.2023

«Повернувся з нашої Сумщини. Сьогодні був в Охтирці, у Тростянці, у Сумах, на позиціях наших прикордонників». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 27.03.2023

«Щойно провів засідання Ставки – вперше на виїзді, у Дніпрі. Саме тут – у стратегічному місті центру нашої країни». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 26.03.2023

«Сьогодні була нарада з військовими – спеціальна військова зустріч, особливе коло учасникі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 22.03.2023

«На Донбасі, на Харківщині, усюди, куди прийшло російське зло, очевидно, що державу-терориста не можна зупинити нічим іншим, окрім одного – нашої перемоги». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 21.03.2023

«Сьогодні Україна почала відзначати першу річницю перших переможних битв повномасштабної війни – боїв на півночі нашої держави, які призвели до втечі окупанта». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 19.03.2023

«Завершується ще один тиждень нашої оборони проти держави-зла. Ще один тиждень, коли щодня і щоночі російська армія обстрілювала українські міста і села, вбивала наших людей». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 18.03.2023

«Є нові санкції РНБО. Більш ніж 400 осіб та компаній. Більшість із них – російські. Це ВПК держави-терориста». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 17.03.2023

«Сьогодні маємо вагоме рішення міжнародної юстиції. У справі, в якій є реальна перспектива». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 14.03.2023

«Сотні тисяч наших людей після 24 лютого і ще з 2014 року стали українськими добровольцями та захищають Україну від російської агресії». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 13.03.2023

«Провів важливі координаційні наради. Прем’єр-міністр, Голова Верховної Ради, наші міжнародники, внутрішньополітичний блок Офісу». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 10.03.2023

«Щойно закінчилося засідання Ставки. Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.03.2023

«Сьогодні зʼявилося відео, як окупанти по-звірячому вбили воїна, який хоробро сказав їм у вічі: “Слава Україні!”». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.03.2023

«Важливо – зробити кілька змістовних наголосів на тому, що саме вдалося зробити за цей тиждень». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 04.03.2023

«Очевидно, що цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде іще змістовнішою, ніж минулого року». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Володимир Зеленський виступив на конференції United for Justice

«Хай сьогодні у Львові прозвучить і буде підтримане все те, чого нам іще поки не вистачає, щоб одного дня ми могли вичерпно сказати: вбивці покарані, гідність і честь людей захищено, шкоду компенсовано, справедливість перемогла… »


Image

Звернення В. Зеленського — 02.03.2023

«Провів засідання Ставки – суто по фронтовій і безпековій ситуації. Загальну доповідь зробив Головнокомандувач». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 01.03.2023

«Цю зиму пройдено. Вона була дуже складною, і цю складність відчув без перебільшення кожен українець». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 26.02.2023

«Сьогодні є нові рішення нашої держави щодо санкцій проти тих, хто причетний або допомагає Росії вести війну і знищувати життя та людей». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 25.02.2023

«Сьогодні затверджено десятий пакет санкцій Євросоюзу проти Росії за війну. Десятий – і, очевидно, не останній пакет». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Лютий. Рік Незламності

«Ми сильні. Ми готові до всього. Ми всіх переможемо. Бо ми – це Україна!» Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 22.02.2023

«Уже 7 місяців працює наша експортна зернова ініціатива. За цей час 43 країни світу отримали понад 22 мільйони тон продовольства завдяки нашому морському експорту». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 21.02.2023

«Сьогоднішній день почав із засідання Ставки – розширеного й детального, включно з доповідями з передової від наших командувачів на найгарячіших напрямках». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 20.02.2023

«Триста шістдесят другий день повномасштабної війни, а ми в нашій вільній столиці нашої вільної країни приймаємо з візитом нашого потужного союзника». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 19.02.2023

«Сьогодні хоч і неділя, але дуже змістовний і, як завжди, робочий для держави день. Провів засідання Ставки в новому, розширеному форматі». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

«Дорогий народе! Захищаючи Україну зараз, ми пам’ятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 18.02.2023

«За цей тиждень ми досягли вагомих сигналів від наших партнерів і конкретних домовленостей щодо неминучості притягнення Росії до відповідальності за агресію і терор проти нашої держави і народу». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 17.02.2023

«Ключовий меседж України на безпековій конференції очевидний: маємо зробити все, щоб уже цього року забезпечити крах російської агресії. Це можливо». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 16.02.2023

«Маємо чергову хорошу новину: повертаємо українців додому з російського полону. Сьогодні – ще 101 людина». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 15.02.2023

«Сьогодні у нас був такий день, який можна назвати підготовчим. Підготовчим – щодо міжнародних заходів, які відбудуться завтра-післязавтра». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 14.02.2023

«Сьогодні – день чергового «Рамштайну», зустрічі групи військової підтримки України. 54 держави-партнера. Уже дев’ята така зустріч. І маємо чергові сильні рішення для захисту нашої держави». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 13.02.2023

«Наша активність зараз – дуже висока. Майже щодня є нові домовленості. Минулий тиждень був особливо потужним». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 12.02.2023

«Є черговий санкційний крок нашої держави проти атомної галузі держави-терориста. Своїм указом я ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти двохсот осіб, які працюють на російську атомку». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 11.02.2023

«Провів кілька нарад із представниками сектору оборони та правоохоронних органів. Тематика, можна сказати, спільна для цих нарад». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 10.02.2023

«Завершується вже п’ятий день цього тижня. У чомусь дуже складного тижня, точно дуже змістовного. Хочу підкреслити кілька речей за підсумками цього тижня». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 07.02.2023

«Верховна Рада України за моїм поданням затвердила нового очільника СБУ. Вважаю саме такий пройдений шлях призначення на посаду сигналом для всіх державних посадовців і працівників наших правоохоронних органів». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

Звернення В. Зеленського — 06.02.2023

«Сьогодні провів чергове засідання Ставки – багато питань. Ключове – наші дії на передовій. На Донеччині та інших напрямках». Звернення Президента Володимира Зеленського.


Image

В. Зеленський: звернення 05.02.2023

«Сьогодні є ще один санкційний крок нашої держави проти держави-терориста. Уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти атомної галузі Росії. І це не останнє рішення щодо цієї їхньої галузі». Звернення Президента Володимира Зеленського.