Ашан Рітейл

Напрямок компанії:

Рітейл

Cпівробітників:

більше 1000

Веб сайт:

Логотип компанії Ашан Рітейл

Контактна інформація

Конакт персона:

Телефон

Адреса

Додаткова інформація

Ашан Рітейл – це міжнародна мережа роздрібної торгівлі, яка створена у Франції у 1961 році. Наразі компанія присутня у 12 країнах Європи, Азії та Африки і є 11-м світовим дистриб'ютором продуктів харчування. Ашан Рітейл об’єднує усі формати: гіпермаркети, супермаркети і магазині біля дому, що підсилюються електронною комерцією і драйвами в деяких країнах.

В Україні мережа представлена з 2008 року та сьогодні має магазини у 9 містах – Київ, Харків, Львів, Чернівці, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, а активно розвивається електронна комерція. Ашан – найбільший французький роботодавець в Україні, що працевлаштував близько 6000 співробітників та пропонує більше 200 різних професій.

Уже кілька років Ашан підтримує ініціативи ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» з розширення можливостей для працевлаштування осіб з інвалідністю, зокрема нечуючих та слабочуючих українців. Наразі в мережі працюють декілька сотень людей з порушенням слуху. Значок «Вушко» є невід'ємною частиною функціонування торгової мережі, тому тут з легкістю комунікують з оточуючими як співробітники мережі, так і відвідувачі з порушенням слуху.

У майбутньому, за сприяння мережі Ашан, планується розширити базу вакансій, аби вирішити питання працевлаштування для всіх людей з різними формами інвалідності.