Університет «Україна»

Напрямок компанії:

Освіта

Cпівробітників:

більше 1000

Веб сайт:

Логотип компанії Університет «Україна»

Контактна інформація

Конакт персона:

Телефон

Адреса

Додаткова інформація


Університет «Україна» – недержавний заклад вищої освіти IV рівня акредитації нового, інтегрованого типу. У складі професорсько-викладацького фонду університету працюють видатні вчені, академіки, лауреати премій у галузі науки і техніки, заслужені діячі науки і техніки України. Результатом їхньої науково-дослідної роботи є розробка понад півтора десятка технологій світового рівня, пов’язаних із вирішення екологічних проблем, зі створенням альтернативних джерел енергії, нових матеріалів, систем космічного зв’язку тощо.


Університет має успішні напрацювання з міжнародних програм подвійних дипломів, у результаті чого випускники отримують диплом державного та європейського зразків. Освітні послуги тут є доступними для всіх громадян країни, незалежно від матеріального стану, стану здоров’я й інших факторів. Університетом «Україна» за 22 роки підготовано понад 170 тисяч фахівців, з яких понад 10 тисяч із числа осіб з інвалідністю. Нині в університеті діють понад 100 спеціальностей на різних освітніх рівнях. До структури університету входять 7 інститутів та Коледж «Освіта» у місті Києві (Інститут економіки та менеджменту, Інженерно-технологічний інститут, Інститут соціальних технологій, Інститут філології та масових комунікацій, Інститут права та суспільних відносин, Інститут комп’ютерних технологій, Інститут біомедичних технологій) та 32 територіально відокремлених підрозділи, розташованих у різних містах України.


Університет «Україна» є єдиним інклюзивним закладом, який надає якісну освіту людям з неоднаковим рівнем освітньої підготовки, з різним станом здоров’я. Для наших викладачів, співробітників і студентів інклюзія (процес збільшення участі усіх громадян у суспільному житті) – це повсякденна напружена робота, яка спрямована на забезпечення вищого принципу справедливості: нас багато, ми всі різні, але ми всі хочемо в однаковій мірі бути щасливими.


Університет є фундатором міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики». Серед учасників конференції щороку є провідні вчені США, Великої Британії, Німеччини, Литви, Польщі та інших країн. Уперше в нашій державі розроблено і читається всім студентам курс «Інклюзивне суспільство». Університет є базовим у проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських, наукових робіт з інклюзивної освіти МОН України. Університет пишається своїми випускниками. Зокрема, 12 випускників здобули членство Національної спілки письменників України, а 25 – Національної спілки журналістів України, багато студентів і співробітників є неодноразовими чемпіонами і призерами Дефлімпійських і Паралімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.