Міністерство соціальної політики України

Напрямок компанії:

Міністерство соціальної політики України

Cпівробітників:

більше 1000

Веб сайт:

Логотип компанії Міністерство соціальної політики України

Контактна інформація

Телефон

Адреса

Додаткова інформація

Міністерство соціальної політики України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері соціальної політики, загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування, соціального захисту населення, волонтерської діяльності, з питань сім’ї та дітей, оздоровлення та відпочинку дітей, усиновлення та захисту прав дітей, надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи та низки інших напрямків, пов'язаних з реалізацією основних засад соціальної політики в Україні.

Мінсоцполітики є одним з основних партнерів ГО «Громадський рух «Соціальна єдність». Спільно з Міністерством соціальної політики України у березні 2021 було запущено першу урядову «гарячу лінію», яка полегшує процес спілкування людей з порушенням слуху з представниками державних органів.

На порталі «ВІЛЬНО!» спільно запущено пілотний проєкт «Працюй ВІЛЬНО!», який спрямований на вирішення проблем працевлаштування та соціальної адаптації людей з різними формами інвалідності. Проєкт «Працюй ВІЛЬНО!» стартував 17 червня 2021 року і його реалізація, спільно з таким партнером, дозволить людям з інвалідністю вирішувати питання працевлаштування, так би мовити «під ключ». Це не просто пошук відповідних вакансій та соціально відповідальних роботодавців, а й навчання, перекваліфікація та підвищення кваліфікації в онлайн. Можливості порталу передбачають низку переваг та привілеїв для користувачів як зі сторони пошукачів роботи, так і для представників бізнес-сектору.