Міністерство у справах ветеранів України

Напрямок компанії:

Міністерство у справах ветеранів України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Cпівробітників:

від 250 до 1000

Веб сайт:

Логотип компанії Міністерство у справах ветеранів України

Контактна інформація

Конакт персона:

Телефон

Адреса

Додаткова інформація


Міністерство у справах ветеранів України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. Це головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


Міністерство є партнером ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» в розбудові безбар’єрної України та забезпеченні всім без винятку громадянам працездатного віку реалізації одного з головних конституційних прав – права на працю. Міністерство є інформаційним партнером порталу «ВІЛЬНО!».


Співпраця розширюватиметься з урахуванням потреб людей з різними формами інвалідності задля того, аби необхідна інформація була диференційованою, адаптованою під особливості сприйняття та носила адресний характер.