ТОВ «ФОРА»

Напрямок компанії:

розширення бази вакансій в межах проєкту «Працюй ВІЛЬНО!»

Cпівробітників:

більше 1000

Веб сайт:

Додаткова інформація


Одна з найпотужніших торгових мереж в Україні. Перший магазин «Фора» відкрився у 2002 році в Києві. Зараз в самій тільки столиці працює 150 магазинів. Загалом по всій Україні їх 240, і «Фора» на цьому не зупиниться. Плани амбітні і реальні: відкрити затишні магазини у кожному районі, там, де людям зручно робити комфортні покупки.

У 2015 році «Фора» отримала нагороду Retail Awards 2015 «Вибір споживача» і стала кращою мережею магазинів біля дому! Головний девіз підприємства: «Ближче до дому, ближче до вас!».

ТОВ «Фора» знаменита корпоративною політикою та соціальною відповідальністю, тому керівництво мережі одразу підтримало ідею порталу «ВІЛЬНО!» та стали партнером проєкту «Працюй ВІЛЬНО!» в частині працевлаштування людей з різними формами інвалідності. Наразі в магазинах мережі успішно працюють кілька сотень людей з порушенням слуху, використовуючи для спілкування сучасні цифрові сервіси для цілодобового виклику перекладача жестової мови.

У найближчих планах – розширення бази вакансій в межах проєкту «Працюй ВІЛЬНО!» з урахуванням потреб усіх людей з різними формами інвалідності.