«Технології для людей»

Напрямок компанії:

Розробляє та впроваджує програмне забезпечення та сервіси для людей з порушенням слуху

Cпівробітників:

від 50 до 250

Веб сайт:

Логотип компанії «Технології для людей»

Контактна інформація

Конакт персона:

Телефон

Адреса

Додаткова інформація


«Технології для людей» – українська IT-компанія, яка розробляє та впроваджує програмне забезпечення та сервіси для людей з порушенням слуху. Це сучасні продукти, використання яких у державних та приватних установах сприяє створенню в Україні безбар’єрного простору для людей з інвалідністю, зокрема з порушеннями слуху різного ступеню.

Компанія заснована у 2015 році та обслуговує понад 40 000 українців, причому деякі з них живуть в країнах Європи та США, а користуються українським сервісом.

Готовими IT-рішеннями компанії вже користуються чимало державних і комерційних установ, вирішуючи проблему комунікації з нечуючими та слабочуючими людьми та забезпечуючі рівні можливості кожному відвідувачу.

Наразі у компанії «Технології для людей» вже є готові рішення, які дозволять людям з порушенням слуху відчути себе повноцінною складовою суспільства.

Компанія «Технології для людей» – стратегічний партнер ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» і, звичайно, невід'ємна частина Національного соціального порталу «ВІЛЬНО!». Компанія справами підтримує проєкт «Працюй ВІЛЬНО!» та окрім того, що працевлаштовує людей з різними формами інвалідності, ще допомагає у адаптації освітнього відеоконтенту на жестову мову.

Завдяки програмному забезпеченню компанії, в Україні успішно реалізуються масштабні проєкти у рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» спільно з компанією «Технології для людей» ініціювали та запровадили роботу мобільного застосунку «Перекладач ЖМ» в режимі 24/7, що дало змогу людям з порушенням слуху вільно комунікувати з оточуючими, маючи можливість виклику онлайн перекладача жестової мови.