17 червня запущено проєкт «Працюй ВІЛЬНО!»

Старт проекту «Працюй ВІЛЬНО!», що сприятиме працевлаштуванню людей з різними формами інвалідності.

Image

Міністерство соціальної політики України спільно з Офісом Ради Європи в Україні та Громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» започаткували масштабний проєкт, який досі не мав аналогів як в Україні, так і на теренах ЄС.

Національний соціальний портал ВІЛЬНО! стане знаковим соціальним явищем, ще одним кроком на шляху до розбудови безбар‘єрної України.  17-18 червня відбувається запуск, офіційна презентація порталу з базовим функціоналу та першого, одного з трьох основних проєктів порталу – «Працюй ВІЛЬНО!».

Цей проєкт сприятиме вирішенню проблеми працевлаштування українців з різними формами інвалідності. Такий підхід дозволить вирішити проблему зайнятості для сотень тисяч українців працездатного віку з різними формами інвалідності, а також стимулюватиме розвиток ринку праці в нашій державі відповідно до вимог часу.

Завдяки активній підтримці Ради Європи та Міністерства соціальної політики, громадській організації «Громадський рух «Соціальна єдність» вдається робити те, чого не було зроблено в Україні за всю історію існування Незалежної держави. Старт проєкту стане початком глобальних соціальних перетворень, які дозволять створити безбар’єрний простір у системі працевлаштування. Це в свою чергу дасть можливість усім громадянам працездатного віку, без винятків і обмежень, в повній мірі скористатися основним конституційним правом – правом на працю.