Ковідну тисячу гривень можна буде витратити на ліки

Image
Відкрити сурдопереклад

В рамках програми «єПідтримка» Кабінет міністрів надасть можливість витратити ковідну тисячу гривень на ліки або оплату комунальних послуг. Така можливість передбачена не для всіх і скористатись нею зможуть громадяни з інвалідністю I та II груп.

Прем’єр-міністр заявив, що в уряді мають намір прийняти протокольне рішення розширення можливостей програми для людей з інвалідністю, зокрема I та II груп. Таким чином, вакциновані громадяни з інвалідністю зможуть витрачати ковідні гроші на лікарські засоби та комуналку, коли вона буде підключена до цієї програми.

Нагадаємо, щоб отримати гроші за вакцинацію, потрібно оновити додаток Дія, зайти у розділ «Послуги» і натиснути кнопку «єПідтримка». Гроші за щеплення прийдуть на картку банку, який людина обере. Мова йде про новий спеціальний банківський продукт віртуальну картку у Дії, тому не важливо чи був у людини рахунок у цьому банку до цього. Ряд банків у своїх додатках також надають можливість відкрити віртуальну карту для отримання ковідних грошей.

Після відкриття віртуальної картки, гроші мають прийти орієнтовно через два дні.

Також картку можна отримати і у відділеннях банків офлайн. Головне сказати у банку, що потрібна картка «єПідтримка». Тоді під час отримання послуги Дія одразу підтягне рахунок і не потрібно буде оформлювати віртуальну картку в онлайн-банкінгу.