![Відкрити сурдопереклад Відкрити сурдопереклад](/img/translate_icon.png)
В. Зеленський: звернення 24.07.2023
«Максимум уваги і тим напрямкам, де ми рухаємося вперед, і тим, де українські сили – в обороні. На всіх напрямках перше завдання – це максимальне знищення окупантів, їхньої техніки, запасів, складів, штабів».
![Image](/useruploads/news/news1690277471.jpg)
«Максимум уваги і тим напрямкам, де ми рухаємося вперед, і тим, де українські сили – в обороні. На всіх напрямках перше завдання – це максимальне знищення окупантів, їхньої техніки, запасів, складів, штабів».